Tsu Top 10 Wskazówek Jak Zarabiać Pieniądze

Tsu-Top-10-Tips-To-Make-Money

  1. Dodaj Friends and Followers tak aby większa ilość oczu miała kontakt z Twoimi wpisami, które umieszczasz na TSU, to podniesie ilość uzyskiwanych przez Ciebie polubień – likes, komentarzy – comments oraz udostępnień – shares.
  2. Dodawaj linki do stron, na których będziesz tworzył i dzielił się atrakcyjną wiedzą.
  3. Każdego dnia możesz udostępniać – share 8 wpisów innych użytkowników. Wykorzystuj swoje dzienne limity wpisywania 24 wpisów aby budować swoją obecność.
  4. Komentuj 10-15 wpisów dziennie i staraj się utrzymywać konwersację.
  5. Twórz wspaniałe wpisy oraz dziel się nowymi historiami i artykułami, to spowoduje wygenerowanie ruchu oraz możliwość zarabiania pieniędzy z pozyskanych dochodów za reklamy.
  6. Zawsze odpowiadaj na otrzymane komentarze, lub przynajmniej je polub – Like wtedy komentujący będą mogli zobaczyć, że zareagowałeś na ich wpis.
  7. Połącz swoje konto z Twoim kontem na Facebook’u oraz Twitter taka by przy publikowaniu swojego wpisu dzielić się nim na Twoich innych kanałach społecznościowych. W Twoich zamieszczonych wpisach znajdować się będą linki, które pozwolą nowym osobom do zapisania się jako Twoi poleceni – children. Po za tym ciekawe treści także są mile widziane na Facebook’u.
  8. Używaj około 3 hastagów w swoich wpisach ponieważ to w łatwy sposób pozwoli znaleźć Twoją treść innym Friends and Followers a to sprawi, że inni Friends i Followers również pozostawią pod Twoimi wpisami polubienia – likes, komentarze – comments oraz udostępnienia – shares i dołączą do Ciebie..
  9. Stawiaj otwarte pytania, tak aby zaangażować potencjalnie zainteresowanych. Tego typu wpisy mogą stać się bardzo szybko popularne.
  10. Czy masz zdanie na jakiś temat, jakąś niszę w której jesteś znanym. Pomagasz ludziom?, jesteś osobą która dzieli się zdjęciami?, ekspertem Tsu ?

 

Pozdrawiam

Katarzyna

Ps…… Nie Zapomnijcie Śledzić Mnie Również Na Tsu….Katarzyna Ziomek

Tsu-Private-Invite-Tsu-Top-50-Members-To-Follow

#tsu #tsunami #katarzynaziomek #marketinginternetowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.