Ciągle w podróży….

Mam na imię Katarzyna i zapraszam Cię do podróży przez mojego bloga. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji z różnych dziedzin życia.

Interesuję się wieloma rzeczami, kocham podróże, kwiaty, fotografię, kosztowanie dań kuchni z różnych stron świata oraz miłe spędzanie czasu.

Jestem pasjonatką naturalnych metod wspierania zdrowia i współtwórczynią projektu dōTERRA w Polsce.
Propaguję wiedzę o olejkach eterycznych (terapeutycznych) dōTERRA klasy CPTG. Edukuję całe rodziny jak zastąpić apteczkę i chemię w domu naturalnymi esencjami natury, które są skuteczne oraz nie powodują skutków ubocznych. Jeśli chcesz wypróbować olejki eteryczne i zacząć z nich korzystać, chętnie Ci w tym pomogę. Oferuję też pomoc w tworzeniu i rozwijaniu firmy z najwyższej jakości produktami. Wspieram przedsiębiorców w budowaniu biznesu z dōTERRA.
 
Olejki eteryczne CPTG oraz produkty zdrowotne firmy dōTERRA.

Atestowane olejki eteryczne jakości terapeutycznej (Certified Pure Therapeutic Grade) stają się nieodzownym produktem w naszym codziennym życiu. Strona zawiera także informacje o innych produktach firmy doTerra bazujących na olejkach eterycznych, a także pomysły różnych zastosowań olejków w kosmetyce, kuchni i życiu codziennym.

Jestem dystrybutorem produktów firmy doTERRA w Polsce, zarejestrowanym pod numerem 2659834. Dokładam wszelkich starań aby każdy zakup był czystą przyjemnością. Kocham naturę i cieszę się, że jej esencją mogę pomagać innym.

Aby zamówić olejki i I inne produkty przejdź do sklepu internetowego: https://www.katarzynaziomek.pl/sklep

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest olejek eteryczny, zapisz się na bezpłatną serię edukacyjną.
 
Po więcej informacji zapraszam na moją stronę: https://katarzynaziomek.pl/blog/
 
Pracuj ze mną i rozwiń swoją firmę z olejkami dōTERRA. Otrzymasz pełne wsparcie i narzędzia. Zadzwoń do mnie – 603 093 196
Pozdrawiam!
 
Katarzyna Ziomek
dōTERRA Wellness Avocate
 
Publikowane tutaj materiały mają charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny i nie należy ich traktować jako porady medycznej, instruktażu do stawiania diagnozy lub prowadzonego na własną rękę leczenia. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki nieumiejętnego wykorzystania w praktyce (bez konsultacji) zamieszczonych tutaj informacji.
katarzynaziomek.pl

Witaj,

zapraszam Cię do świata niesamowitej natury.

Zdrowe desery bez cukru Katarzyna Ziomek_bg
Chcę kupić książkę

KATEGORIE PRODUKTÓW