Jak Kupić Olejki doTERRA ?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z olejkami eterycznymi i chciałabyś spróbować któregoś z nich zapraszam do zakupu w moim sklepie. Kliknij w IDĘ DO SKLEPU.

Jeśli jednak chciałabyś zamówić większą ilość olejków czy też innych artykułów firmy dōTERRA oraz wiesz już, że będziesz ich używać w większych ilościach to zapraszam Cię do obejrzenia materiałów przedstawionych poniżej oraz do założenia własnego konta bezpośrednio w dōTERRA.

Jeśli potrzebujesz pomocy pamiętaj, że możesz się ze mną skontaktować. Chętnie Ci pomogę. Czekam na Ciebie:)

Są 3 możliwości na kupienie olejków firmy doTERRA:

1. Zakup po cenach hurtowych jako Wholesale (z 25% rabatem od cen detalicznych)
2. Zakup poniżej cen hurtowych jako Wholesale ( z rabatem do 55% lub większym od ceny detalicznej)
3. Zakup po cenie detalicznej ( Kupujesz jeden raz – płacisz najwyższą cenę)

NAJLEPSZĄ drogą aby kupić NAJLEPSZE olejki jest KUPIENIE ICH PONIŻEJ CENY HURTOWEJ !

Korzyści z Zapisania Się Do doTERRY Ze Mną

 • DARMOWE konsultacje wellnees (zdrowotne)
 • Spersonalizowany 3-miesięczny plan odnowy biologicznej
 • Osobiste wsparcie, wskazówki i edukacja w zakresie olejków eterycznych
 • DARMOWY Bioscan na dowolnym wydarzeniu na żywo
 • Przy zakupie zestawu HOME ESSENTIAL KIT otrzymasz ode mnie GRATIS olejek Wild Orange (Dzika Pomarańcza) 5ml
 • Możliwość uczestnictwa w nieograniczonej liczbie webinarów dotyczących stosowania produktów doTERRA dla Ciebie i Twoich najbliższych
 • Opcjonalna okazja zbudowania ze mną firmy doTERRA

Otwórz Swoje Konto Wholesale

Otwórz konto Wholesale Account i ciesz się korzyściami:

 • Ceny hurtowe (25% poniżej cen detalicznych)
 • Nie ma obowiązku ani minimalnej kwoty zamówienia
 • Promocje produktów
 • Członkowie Klubu Lojalnościowego (Loyalty Rewards Program) otrzymują do 30% zniżki na zakupione produkty, które są zwracane w punktach
 • Punkty za zakupione towary są wymieniane na darmowe produkty
 • Otrzymujesz Zwrot Kosztów Dostawy ( 8,61 EUR) w punktach na Twoje konto
 • Tylko 24,60 EUR opłata za pierwszy rok członkostwa (jest ona niewymagana przy zakupie dowolnego Pakietu Rejestracyjnego)
 • Odnowienie konta na rok tylko 15 EUR ( otrzymujesz gratis 15ML olejku Peppermint (z Mięty) – wartość olejku w cenie detalicznej 23,30 EUR
 • Kliknij w ten link aby założyć swoje konto w doTERRA

Założenie konta hurtowego za pierwszy rok członkostwa kosztuje 24,60 EUR, ale nie musisz ponosić tej opłaty jeśli dokonasz zakupu jakiegokolwiek zakupu Zestawu Startowego ( w załączeniu możesz zobaczyć propozycje wszystkich zestawów startowych)

Zestawy zaczynają się od 141 EUR (cena hurtowa uwzględniająca już 25% rabat – jeśli założysz konto) i sięgają do 2840 EUR ( Zestaw profesjonalny np. do gabinetu kosmetycznego). Będzie to dosłownie najlepsza inwestycja dla Twojego zdrowia. Jedynym kosztem poza zestawem jest wysyłka, która wynosi 8,61 EUR ale jest zwracana na Twoje konto w punktach, które będziesz mogła wymienić na następne darmowe produkty. Więc można powiedzieć że przesyłka jest gratis.

Załóż swoje konto w doTERRA już teraz:

Jestem bardzo zadowolona, że robisz ten krok. Pamiętam jak byłam zachwycona, kiedy otworzyłam konto i otrzymałam moje pierwsze olejki. Jeśli chcesz abym osobiście Ci pomogła przy wyborze i założeniu konta, skontaktuj się ze mną. Byłoby mi miło gdybym mogła Cię poznać osobiście i pomóc w dokonaniu rejestracji. Pomaganie innym jest tym co lubię robić i daje mi radość.

Krok 1. Zdecyduj jaki produkt chcesz kupić.

Najlepszym sposobem jest kupienie zestawu (Enrollment Kit). Kiedy kupisz zestaw startowy w tym samym momencie otwierasz swoje konto, i opłata rejestracyjna jest zwrócona! Tutaj znajdziesz zestawy startowe dla Europy (Enrollment Kit).

 

HOME ESSENTIALS KIT ZESTAW
rejestruję się i KUPUJĘ TEN ZESTAW
Enrollment kit
Enrollment kit
Enrollment kit
Enrollment kit

Potrzebujesz porady?  

Zestaw Home Essentials Enrollment Kit  jest bardzo popularnym zestawem startowym. Jeśli chciałabyś kupić coś więcej, sugeruję najpierw zakup tego zestawu a następnie ustawienie miesięcznego zamówienia lojalnościowego LRP na następne zakupy.

Krok 2. Wybierz Join&Safe

Możesz zarejestrować się wypełniając formularz w formie papierowej lub online. Jeśli rejestrujesz konto jako Wellness Advocate pobierz ten formularz. Jako Wholsale Customer pobierz ten formularz. Wypełnione formularze możesz przesłać na na mój mail.

Przejdź do strony zapisu osoby, która zapoznała Cię z doTERRA. Na przykład wejdź na moją stronę w doTERRA żeby się zapisać. Kliknij w przycisk Join&Safe.

Następnie kliknij na dole ekranu JOIN doTERRA.

Krok 3. Wprowadź swoje dane.

 1. Wybierz język: English (niestety nie ma polskiego)
 2. Wybierz dokąd będą miały być dostarczane przesyłki: Europe i Poland.
 3. Wybierz rodzaj konta:
 • Wellnes Advocate (zarabia za budowanie biznesu)
 • Wholesale Customer (otrzymuje wszystkie benefity bez możliwości budowania biznesu)

*Jeśli masz wątpliwości, wybierz konto Wholesale Customer ponieważ zawsze możesz je zmienić na Wellnes Advocate w dowolnym czasie. Staram się spotkać z każdym z moich klientów i konsultantów aby przejść z nimi proces rejestracji i pomóc im aby znaleźli to czego potrzebują. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną.

Wprowadź swoje dane:

…imię, nazwisko, adres dostawy, datę urodzenia, hasło etc.

Wprowadź w polu Enroller ID i Sponsor ID mój numer 2659834.

Poprzez zapis z mojego  polecenia, wspierasz mnie, mój biznes i moj wysiłek aby olejki eteryczne trafiły do jak największej ilości osób. Wiem, że świat ich potrzebuje.

Wybierz swój Zestaw Startowy (Enrollment Kit).

Kupując zestaw startowy nie płacisz opłaty członkowskiej w wysokości 24,60 EUR. Te zestawy mają najpopularniejsze i najbardziej lubiane olejki eteryczne w zestawie.

Oczywiście nie musisz kupować zestawu rejestracyjnego. Możesz po prostu zapłacić opłatę członkowską w wysokości 24,60 EUR i wybrać interesujące Cię olejki i produkty.

Nawet jeśłi wybierzesz zestaw możesz również dodać dodatkowe produkty do swojego zamówienia.

Dokończ swoje zamówienie.

Po wybraniu swojego Zestawu Rejestracyjnego, wprowadź dane do dokonania płatności ( sugeruję na początku przelew bankowy) i potwierdź zamówienie. Powinnaś otrzymać mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i danymi do dokonania płatności. Jeśli go nie otrzymałaś proszę skontaktuj się ze mną.

Krok 4. Ciesz się !

Otrzymam maila z informacją, że dołączyłaś do mojego zespołu. Wtedy skontaktuję się z Tobą i osobiście się przedstawię jeśli jeszcze tego nie zrobiłam.

Czy jesteś gotowa aby nauczyć się więcej o olejkach eterycznych? Przejdź na moją stronę . Czekamy na otwarcie strony edukacyjnej:)……………………..to strona dla nowych członków doTERRA. Upewnij się, że zapisałeś się na moją automatyczną listę mailingową, która wysyłać będzie do Ciebie krótkie maile abyś mogła się zprzyjaźnić ze światem olejków eterycznych.

Czekamy na otwarcie strony edukacyjnej:)

?

Jak Kupować PONIŻEJ Cen Hurtowych ?

NAJLEPSZYM sposobem na kupowanie olejków, to jest zresztą to co ja robię, jest założenie konta Wholsale Account dla siebie (poniżej znajdziesz instrukcje do rejestracji) i otrzymywanie Produktów Za Punkty oraz Promocji:

 • otrzymujesz do 30% zniżki na zakupione produkty, które są zwracane w darmowych produktach (punktach)
 • otrzymujesz Zwrot Kosztów Dostawy  w punktach na Twoje konto. To tak jakbyś dostawała spowrotem pieniądze na Twoje konto by kupić więcej produktów.
 • otrzymujesz darmowy olejek w każdym miesiącu w roku
 • niesamowite dodatkowe promocje takie jak darmowy olejek np. Frankincense, tygodnie BOGO (Kup Jeden Drugi Otrzymasz GRATIS) i wiele więcej !

Punkty za produkty są jak program frequent flyer w Miles&More.

Jest to program lojalnościowy, w którym za zakupione produkty otrzymujesz na swoje konto punkty za każde zamówienie złożone co miesiąc. Punkty te wymieniasz na darmowe produkty. Są to inteligentne zakupy. Zaczynasz od odzyskania 10% punktów za swoje zakupy w zamówieniach LRP (comiesięczne zakupy składane w szablonie LRP), a jeśli dokonasz kolejnych miesięcznych zamówień lojalnościowych, możesz zarobić do 30% spowrotem oprócz 25% zniżki na cenę detaliczną. Razem daje to 55% oszczędności. Jest to absolutnie najlepszy sposób na zakup najlepszych olejków eterycznych na świecie.

Poniżej załączam przykład oszczędności…..

Nie pamiętam czy wspominałam, że koszt przesyłki za którą zapłaciłaś również jest Ci zwracany w punktach na Twoje konto? Tak naprawdę jest to darmowa dostawa ale zamiast rabatu uzyskujesz dodatkowe punkty które możesz wymienić na darmowe produkty.

Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym jest jest dobrowolne możesz do niego przystąpić jeśli chcesz i zrezygnować kiedy chcesz. Zniżki i punkty kumulują się tylko wtedy gdy uczestniczysz w programie.Wszystko jest tu elastyczne i to Ty decydujesz w czym chcesz wziąć udział.

Jeśli w którymś miesiącu nie złożysz zamówienia LRP tracisz swoje wszystkie zniżki te od 10% – 30% i jeśli złożysz ponownie zamówienie LRP zaczynasz od 10%.

Wszystko czego potrzebujesz aby zachować swoje dotychczasowe zniżki w LRP to zamówienie choćby na 1 punkt (PV) w zamówieniu LRP, aby zachować wszystkie swoje punkty i zniżki.

Aby zdobyć punkty i zwiększyć procent wystarczy złożyć zamówienie na 50 punktów (PV) w tym miesiącu.

Jeśli polecisz kogoś i zrobisz zamówienie na 100 punktów (PV) otrzymasz wynagrodzenie za polecenie (możesz zbudować biznes dzięki wprowadzaniu ludzi).

Jeśli złożysz zamówienie na 125 punktów (PV) do 15-tego dnia danego miesiąca otrzymasz olejek miesiąca GRATIS ! (co miesiąc jest to inny olejek. W lutym był to Lemongrass).

Od czasu do czasu doTERRA organizuje dodatkową promocję, jeśli dokonasz zamówienia za ponad 200 punktów (PV). Np. w miesiącu lutym za złożenie takiego zamówienia otrzymywałaś aż cztery produkty GRATIS !:

 • olejek Wild Orange (Z Pomarańczy) 15 ml, cena detaliczna 49,33 EUR
 • olejek On Guard 15 ml, cena detaliczna14,67 EUR
 • piankę do dezynfekcji rąk On Guard 27 ml , cena detaliczna 10,33 EUR oraz
 • mydło w płynie On Guard 473 ml, cena detaliczna 26,33 EUR.

Wszystkie cztery gratisy to kwota około 100 EUR czyli około 450 PLN.

Korzystając z tych wszystkich promocji, otrzymujesz te wspaniałe produkty w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ceny detaliczne

Jeśli chcesz dokonać zakupu w cenach detalicznych kliknij w ten link.

Klikając w powyższy link przechodzisz do sklepu, wybierasz produkty, które chcesz kupić i dodajesz je do koszyka. Wszystko co tutaj kupisz również nas wspiera. Jeśli rocznie dokonujesz zakupów za więcej niż 500 PLN rocznie, zaoszczędzisz więcej otwierając konto z cenami hurtowymi czyli z 25% zniżką na wszystkie zakupy.  Polecam wszystkim założenie konta hurtowego. Aby to zrobić. wykonaj powyżej załączone instrukcje lub skontaktuj się ze mną.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy z założeniem konta lub dokonaniem zakupów, skontaktuj się ze mną.
Z przyjemnością Ci pomogę. Każda nowa osoba, której mogę pomóc w tym procesie bardzo mnie cieszy!

Mam nadzieję, że dzięki tym instrukcjom twoje doświadczenie będzie cudowne.

Pozdrawiam z miłością,

Katarzyna