8 NATURALNYCH SKŁADNIKÓW UŁATWIAJĄCYCH TWOJE ZASYPIANIE
SPOKOJNY SEN I ODPOCZYNEK

olejki eteryczne doterra na sen

8 Naturalnych Składników

Ułatwiających Zasypianie

Serenity Combo Pack

Na Dobry Sen

Olejek AIR

Mieszanka Oczyszczająca

Olejek Cedarwood

 

Brak snu to epidemia
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłasza brak snu jako epidemię w krajach rozwiniętych. Brak snu wpływa na odporność, układ krążenia, zdrowie psychiczne, płodność i utrzymanie wagi. Sen jest tak samo niezbędny, jak ćwiczenia i składniki odżywcze dla optymalnego zdrowia człowieka.

Mieszanka olejków
do dyfuzora

 

Olejek z Róży

 

Mieszanka olejków
do dyfuzora

 

Olejki eteryczne
na dobry sen

 

Rozwiązania Na Lepszy Sen

Twój rytuał zasypiania: Stwórz swój własny rytuał zasypiania, przewietrz pokój, weź gorącą kąpiel z olejkami, przygaś światła, przykręć centralne ogrzewanie, poczytaj coś przed snem, dyfuzuj olejki przed snem w sypialni etc.

Zrelaksuj Ciało: Weź 2 kapsułki Serenity Softgels 30 minut przed pójściem spać. Nalej do dyfuzora 2-3 krople olejku Serenity Restful i rozpylaj przed snem i wdychaj podczas snu.

 

Przygotuj Się Do Snu: Olejek Juniper Berry zmieszaj z frakcjonowanym Olejkiem Kokosowym i wmasuj go w brzuch oraz w miejsce na stopach odpowiedzialne za brzuch. Połóż swoje ciało do łóżka i pozwól mu zasnąć.

 

Nocny Marek: Powąchaj olejek z  Wild Orange (Dzikiej Pomarańczy) i powiedz sobie : mam mnóstwo czasu jutro!”

 

Gonitwa Myśli: Zatrzymaj biegunkę myśli. Użyj jednego z olejków: Balance, Cedarwood lub Vetiver lub mieszankę tych olejków. Połóż na skronie, kark uszy i duży palec u nogi przed snem. Powiedz do siebie:”Daję sobie prawo do tego żeby się wyłączyć.”

 

Po Podróży: Nanieś na dłonie kilka kropli olejku Balance i wmasuj go sobie w kark. Pomoże to uspokoić Twój mózg po podróży. W czasie podróżowania przekraczamy wiele stref czasu i nasze ciało za tym nie nadąża.

 

Mieszanka na Słodki Sen: 2 łyżki frakcjonowanego oleju kokosowego, 6 kropelek Sandalwood, 2 krople Wild Orange, 2 krople Ylang Ylang, 1 kropla Coriander, 2 kropla Vetiver. Wymieszaj w osobnej butelce.

ZOBACZ DLACZEGO DOBRY SEN JEST TAK WAŻNY DLA TWOJEGO ZDROWIA

Możesz włączyć napisy w języku polskim w filmie:)

Olejek Balance

Mieszanka Wyciszająca

Ylang Ylang

Czas Na Relaks

Dyfuzor

Petal 2.0

Olejek z Lawendy

Wyciszenie i Dobry Sen

Bezzenność sen doterra

olejki doTERRA na dobry sen
SŁODKICH SNÓW
 

Co dla Ciebie oznacza certyfikat czystości CPTG
i dlaczego terapeutyczne olejki eteryczne dōTERRA tak wyjątkowe?

Co to są olejki eteryczne?

Olejki eteryczne są wytwarzane z roślin dla korzyści fizycznych i emocjonalnych. Są one destylowane z liści, kwiatów, kory drzewa, nasion lub skórki owoców w skoncentrowanych ilościach. Zazwyczaj jedna kropla olejku eterycznego dōTERRA® ma potężny efekt, dzięki czemu są one dostępne w cenie zaledwie groszy za użycie!

Co to jest certyfikat czystości CPTG ?

Wszystkie olejki firmy dōTERRA®, są czyste i bezpieczne. Posiadają certyfikat – CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade® ) – testowana Czysta Klasa Terapeutyczna. Oznacza to, że można je bezpiecznie stosować doustnie, smarować swoje ciało oraz wdychać.CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade (ACKT – Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna) olejków doTerra, pozwala na absolutnie bezpieczne stosowanie olejków doustnie (tych, które są przeznaczone do użytku wewnętrznego – mają na buteleczkach specjalne oznakowanie), oraz u małych dzieci.

Co oznacza taki atest?

– jakość wolną od pestycydów i metali ciężkich,
– brak sztucznych barwników i wypełniaczy,
– kontrolowane uprawy na obszarach, gdzie naturalnie występuje dana roślina i zbieranie jej w optymalnym momencie
– brak domieszek olejków z innych roślinnych
– brak domieszek olejków syntetycznych

Jak stosować olejki eteryczne dōTERRA® ?

Jak zapewne wiesz istnieją setki sposobów stosowania olejków eterycznych dōTERRA®, w tym relaksacja, higiena osobista, sprzątanie w domu, gotowanie i wspieranie zdrowego ciała. Każdy olejek ma co najmniej jedną z trzech metod aplikacji: aromatyczną, miejscową lub wewnętrzną.

Do użytku aromatycznego ~ Oddychaj lub użyj dyfuzora, aby otworzyć drogi oddechowe, poprawić nastrój lub odświeżyć powietrze.

Do stosowania miejscowego ~ Użyj olejku nośnego podczas nakładania na podeszwy stóp lub dotknięte obszary, aby zaspokoić określone potrzeby.

Do użytku wewnętrznego ~ Dodaj do wody, pod język lub do kapsułki wegetariańskiej w celu wsparcia jamy ustnej, gardła, układu pokarmowego lub ogólnego stanu zdrowia.

Jakie są podstawowe wskazówki bezpieczeństwa ?

1) Nadwrażliwość na światło – Unikaj opalania po zastosowaniu olejków eterycznych z cytrusów. Olejki cytrusowe są wrażliwe na słońce, ponieważ są wytwarzane ze skórki owoców. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego na odsłoniętym obszar przez co najmniej 12 godzin ponieważ w tym miejscu może powodować podrażnienie skóry lub poparzenie. Olejki nakładane pod odzież powinny być bezpieczne.

2) Gorące oleje – Jeśli zacznie się palić, nie używaj wody. Użyj olejku nośnego lub mleka. Ponieważ olejki eteryczne nie mieszają się z wodą, zastosowanie wody w tym obszarze może faktycznie spowodować głębsze oparzenie.

3) Unikaj tych obszarów – nigdy nie wkładaj olejków eterycznych do oczu, do kanału słuchowego lub do nosa. Można jednak nakładać olejki wokół kości oka w kształcie litery C, na chrząstkę ucha i za kością ucha lub rozcieńczone olejki eteryczne.

4) Rozcieńczanie – należy stosować olejek nośnikowy, taki jak frakcjonowany olej kokosowy, przy nakładaniu olejków eterycznych, aby uniknąć podrażnienia skóry.

5) Bezpieczne przechowywanie – większość wszystkich niepożądanych reakcji dzieci na olejki eteryczne była bezpośrednim skutkiem przypadkowego przedawkowania i połknięcia w dużych ilościach. Trzymaj je poza zasięgiem dzieci. Używaj nakrętek zabezpieczających przed dziećmi.

Uwagi: Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego lub promieni UV przez okres do 12 godzin po zastosowaniu olejków z cytrusów.