Podstawowe olejki eteryczne

Zestaw olejków dla początkujących

introductory kit zestaw podstawowy

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z olejkami eterycznymi polecam ten podstawowy zestaw olejków. Od niego najczęściej się zaczyna 🙂 

Poniżej znajdziesz informacje jak stosować olejki:

Cytrynowy dyfuzuj, aby oczyścić powietrze z bakterii i poprawić sobie nastrój, dodaj 1 kroplę do wody na oczyszczanie, odporność i trawienie, zastosuj z wodą w butelce z rozpylaczem jako wspaniały, naturalny środek do czyszczenia powierzchni.

Mięta pieprzowa dyfuzuj energetyzująco i na poprawę nastroju, 1-2 krople zastosuj doustnie przy dolegliwościach żołądkowych lub wmasuj (ew. po rozcieńczeniu olejem nośnikowym np. oliwa z oliwek) w skronie, kark i czoło przeciwbólowo, chłodząco i żeby zmniejszyć napięcie.

Lawendowy dyfuzuj lub skrop 1-2 kroplami poduszkę uspokajająco w ciągu dnia lub wieczorem nasennie, 1-2 krople wetrzyj w podrażnione miejsce (np. ukąszenie), dodaj do balsamu, aby uzyskać efekt kojący lub zastosuj doustnie, żeby złagodzić napięcie.

Jeśli jesteś zainteresowana kupnem olejków lub potrzebujesz pomocy to zapraszam:

Umów się na konsultację telefoniczną dla początkujących
z olejkami doTERRA

Zapraszam na bezpłatną konsultację dotyczącą stosowania olejków eterycznych.

Jeśli nie wiesz jak ich używać i stosować chętnie Ci o tym opowiem.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową również zapraszam do kontaktu.

Do usłyszenia w olejkowym świecie:)

Katarzyna Ziomek

 


Chcesz poznać 100 sposobów na wykorzystanie olejków eterycznych ?

 

100 sposobów na wykorzystanie olejków eterycznych

* Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i nie zastępują porady lekarskiej. Nie należy z nich korzystać w celu zapobiegania, diagnozowania lub leczenia jakichkolwiek chorób, schorzeń czy urazów. Olejki eteryczne to bardzo silne substancje, dlatego należy je przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, unikać kontaktu z oczami i delikatnymi obszarami ciała.

Doustnie wolno stosować tylko olejki dopuszczone do spożycia, najlepiej pod kontrolą aromaterapeuty.

Kobiety ciężarne, karmiące piersią, osoby zażywające leki lub będące pod opieką lekarza powinny przed zastosowaniem olejku eterycznego skonsultować się ze specjalistą.