Początek przygody…

IMG_1863Jeśli jesteś na początku swojej drogi w Internecie i dopiero zaczynasz to musisz zacząć od podstawowych rzeczy jakimi są:
– rejestracja swojej domeny czyli nazwy strony WWW,
– hostingu.
Dołącz więc do:

  • GVO Host Ten Profit  – jeśli chcesz nauczyć się jak działać krok po kroku w internecie zacznij z tego miejsca. Jest to program, który posiada wszystkie niezbędne narzędzia aby zacząć zarabiać w internecie oraz
  • Zespołu Miliona Dolarów – to niesamowite grono osób, które wspiera się wzajemnie w budowaniu własnego biznesu w internecie. Grono fachowców jak i osób stawiających pierwsze kroki w tym temacie.

One thought on “Początek przygody…

  1. Paresh says:

    Polecałbym poszukać jacikhś książek np. o wzorcach projektowych, etc. PHP to brudny język, łatwo w nim narobić potworkf3w szczegf3lnie na początku przygody. Dobrą pozycją jest też Czysty kod książka uniwersalna, jeśli chodzi o platformę, a dużo ważnych rzeczy można z niej wynieść.Vademecum to chyba podstawa, jeśli chodzi o składnię czy stawianie pierwszych krokf3w, ale brakuje mi tam pragmatycznego podejścia do etapu projektowania aplikacji MVC, etc. Sam uczyłem się chyba na wydaniu II, więc nie wiem, jak obecnie wygląda ta książka, ale domyślam się, że tak daleko idących zmian w niej nie naniesiono .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.