Olejki Eteryczne doTERRA, Które Pomogą Ci Cieszyć Się Wiosną W Pełni

Olejki eteryczne doterra na wiosnę

Czas na Nowe Porządki Z Olejkami Eterycznymi dōTERRA

Świat budzi się do życia, wiosnę czuć w powietrzu widać w otaczającym nas świecie. To czas kiedy znów będziemy mogli korzystać z darów natury i sami również będziemy chcieli odzyskać energię. To czas kiedy możesz przygotować się do tego nowego sezonu wykorzystując olejki eteryczne dōTERRA.

Zatem to czas na wiosenne porządki !

Na wiosnę niemal nieodparta potrzeba, aby wszystko było świeże i czyste – zarówno na zewnątrz, jak i w naszych domach. Aby wzmocnić naturalne produkty czyszczące, możesz dodać olejki eteryczne z cytrusów, takie jak cytryna lub dzika pomarańcza, aby odświeżyć dom. Tymianek i bazylia to kolejne doskonałe opcje bezpiecznego czyszczenia powierzchni. Dodatkową zaletą tymianku jest to, że rozpraszanie go oczyszcza powietrze. Inne olejki, które oczyszczają powietrze w twoim domu to Wild Orange, Arborvitae i Juniper Berry.

DoTERRA On Guard® jest nie tylko przydatny w zimie, ale także stanowi doskonały, nietoksyczny wybór do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością. Jeśli nie chcesz tworzyć własnego środka czyszczącego, doTERRA On Guard jest zawarty w produktach czyszczących, jakie oferuje doTERRA, takich jak koncentrat doTERRA On Guard Cleaner i doTERRA On Guard Laundry Detergent do prania.

Oto kolejny sezon wiosenny czas zacząć 🙂

Przy łagodniejszej pogodzie i nowej cudownie zielonej ziemi wzrasta szansa na zagrożenia środowiskowe lub sezonowe. Poniżej przedstawiam pięć konkretnych olejków i produktów które mogą pomóc je złagodzić:
 
Arborvitae – to  mało znany olejek jest potężną siłą napędową w zmieniających się porach roku. Dodaj do dyfuzora lub dodaj kilka kropli na dłonie, przyłóż dłonie do nosa i w razie potrzeby wdychaj głęboko.    

Lawenda Wesprze funkcjonowanie układu odpornościowego i reakcję organizmu na sezonowe zagrożenia, przyjmij do dwóch kropli wewnętrznie w wegetariańskiej kapsułce Veggie Cups.
     
Drzewo herbaciane (Melaleuca) – naturalne właściwości oczyszczające i myjące drzewa herbacianego są pomocnym sprzymierzeńcem w walce z zagrożeniami środowiskowymi w domu. Dodaj do domowych środków czyszczących, aby oczyścić powierzchnię lub do dyfuzora, aby odświeżający zapach wypełnił pokój.
     
 doTERRA Breathe® (mieszanka olejków wspomagająca oddychanie) – zastosuj na klatkę piersiową przed wyjściem na zewnątrz, aby łatwiej wykonać prace podwórkowe lub ćwiczenia.
     
Kapsułki TriEase®. Idealne połączenie olejków z cytryny, lawendy i mięty pieprzowej. TriEase pomaga chronić twoje ciało przed czynnikami środowiskowymi lub sezonowymi, które możesz napotkać na świeżym powietrzu. W razie potrzeby weź jedną lub dwie tabletki dziennie.

Jak się mają Twoje postanowienia noworoczne ?

Pamiętasz, że chciałeś wdrażać nowe rzeczy w swoim życiu. ? Wiosna to idealny czas aby tego dokonać. Pamiętaj, że jeśli planujesz zmiany w stylu życia lub twoim otoczeniu to olejki eteryczne doTERRA mogą Ci w tym pomóc.

Chciałbyś mieć piękny ogród ? Olejki eteryczne doTERRA mogą Ci w tym pomóc. Zachęcam do zapoznania się z informacjami w artykułach magazynu Living, gdzie znajdziesz informacje o unikaniu błędów ogrodniczych oraz o możliwościach zastosowania olejków eterycznych na szkodniki. Szukaj na www.doterra.com.

Chciałeś ćwiczyć i jeść zdrowiej ? Ustaliłeś swój jadłospis i zestaw ćwiczeń ale pamiętaj, że również produkty z linii Smart&Sassy pomogą Ci kontrolować apetyt i wspomogą utrzymać właściwe działanie układu trawiennego oraz metabolizmu. Po treningu pamiętaj o Deep Blue® Rub (kremie), który będzie wspomagał Twoje mięśnie i obolałe miejsca po treningu.
 
Jeśli chcesz zbudować swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne to istnieje wiele sposobów na osiągnięcie tego celu. Jednym z elementów, o którym możesz nie myśleć, jest to, w jaki sposób olejki eteryczne i aromaterapia mogą pomóc. Olejki takie jak PastTense® lub doTERRA Peace® są dobrymi przykładami mieszanek, które mogą pomóc w stresie.

Jeśli to nowy temat dla Ciebie i potrzebujesz wsparcia w tym zakresie skontaktuj się ze mną – chętnie Ci pomogę:)

 

Brak w magazynie
Brak w magazynie
134,00 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.