Zmysłowa Mieszanka Olejków Eterycznych doTERRA Dla Kobiet – WHISPER

zmysłowa mieszanka dla kobiet na dobry sex

WHISPER – to zmysłowa mieszanka dla Kobiet.

Ta nietuzinkowa mieszanka delikatnie podkreśla niepowtarzalny, indywidualny zapach każdej kobiety, intryguje, kusi, pobudza zmysły i uspokaja.

Stwórz niezapomniany wieczór – umieść w dyfuzorze 3-4 krople, żeby stworzyć ciepłą, intrygującą i zmysłową atmosferę.

Jeśli wybierasz się na romantyczne spotkanie wetrzyj 1-2 kropelki rozcieńczone w olejku nośnikowym w nadgarstki, kark i w miejsca, w których wyczuwa się tętno, aby uzyskać wyjątkowy, indywidualny niezapomniany zapach.

Możesz też 1-2 kropelki dodać do kąpieli lub skropić ulubiony szal lub płaszcz aby cały dzień czuć kojący aromat i pozostawiać niezapomniane wrażenia ❤️❤️

Jeśli ten zapach opęta Cię tak samo jak mnie możesz przygotować swoje perfumy. Aby je przygotować potrzebujesz tylko frakcjonowany olej kokosowy i buteleczkę roll-on 10 ml. Dodajesz 10-20 kropelek Whisper (zależy jak bardzo intensywne chcesz mieć perfumy) i uzupełniasz frakcjonowanym olejkiem kokosowym. Mieszasz – wkładasz do torebki i Twój obezwładniający zapach będzie już na zawsze z Tobą❤️

Be YOU,

Pozdrawiam z Miłością,❤️

Katarzyna

P.S. https://www.mydoterra.com/coachingzdrowia

UWAGA: Jest to olejek fototoksyczny: przez 12 h od zastosowania na skórę nie należy wystawiać się na działanie słońca ani promieniowania UV.

zmysłowa mieszanka dla kobiet na seks
Olejek dōTERRA | Cocount | Olejek Kokosowy – 115 ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.