Praca w mlm online, yoga i olejki eteryczne da się połączyć w jednym miejscu

YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA RELAX

Mówią, że …..

Ja mam najlepszą pracę na świecie.

Mój Szef Olivier Szobonya zaprasza na poranną herbatę z ulubionym olejkiem eterycznym doTERRA poranną sesję jogi. Basia Baczkura poprowadzi medytacja w celu zmniejszenia stresu, rozbudzenia witalności, odmłodzenia oraz otwarcia intuicji i kreatywności.

A teraz Wam zdradzę w słodkiej tajemnicy jakie są moje ulubione olejki.

👉 Pierwszy to olejek z cytryny (Lemon), który podnosi humor i nastrój oraz podwyższa poziom energii. Zaraz po przebudzeniu wypijam szklankę wody z kilkoma kropelkami cytryny ponieważ oczyszcza mój organizm z toksyn. Świetnie się sprawdza w czasie przeziębienia razem z olejkiem z oregano, drzewka herbacianego i kadzidła które można zamknąć kapsułce VEGE CAPS aby przyjąć doustnie.

👉 Drugi olejek to On Guard, który składa się z olejku z pomarańczy, goździka, cynamonu, rozmarynu i eukaliptusa. Dodany o poranku do herbaty dodaje energii i otula magią świąt. Dodatkowo jest to mieszanka antywirusowa, która dodatkowo wzmacnia moją odporność. Ukochany przez wszystkie mamy, które zawsze w torebce mają Mgiełkę On Guard w spraju, która fantastycznie sprawdza się przy oczyszczaniu rąk – eliminuje bakterie i inne zarazki na skórze. Jest to nawilżająca formuła która skutecznie myje ręce bez wysuszania skóry zapewniając jednocześnie podnoszący na duchu aromat cytrusów.

Jeśli też chciałabyś pracować w tak cudownym miejscu, zapraszam do rozmowy. Spotkajmy się online lub porozmawiajmy przez telefon. A na herbatkę z olejkami umówimy się winnym czasie. Póki co mogę Ci o nich poopowiadać a jeśli zapragniesz je mieć i chciałabyś cieszyć się nimi jak ja pomogę Ci je zamówić po najniższej możliwie cenie.
Zdradzę Ci mój kolejny sekret jak to zrobić:)

Pozdrawiam z Miłością,❤️

Katarzyna

P.S. Zapraszam serdecznie na moją stronę, która jest jeszcze w budowie:)

www.katarzynaziomek.pl

P.S. 2 W tym czasie możecie sami przygotować sobie mieszankę mgiełki On Guard. Przepis znajdziecie na stronie pod tym linkiem:

YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA RELAX
YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA RELAX
YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA RELAX
YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA SEN
YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA SEN
YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA
YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA
OLEJKIETERYCZEDOterraDOYOGA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.