2. CO NA CIEBIE CZEKA ? / NA CZYM POLEGA ZARABIANIE TUTAJ ?

Zapraszam Cię do wzięcia aktywnego udziału w podróży, która na zawsze zmieni Twoje życie. Wyruszając w tą podróż nic nie będzie już tak jak dawniej.

Czy jesteś na to przygotowany ? Czy chcesz to zrobić ?

Czy chcesz dalej stać w tym miejscu, w którym jesteś i narzekać na los i swoje życie ? Chcesz aby znowu Twój budzik zadzwonił o 6:00 rano i poderwał Cię na równe nogi ? Chcesz nieprzytomny iść do pracy aby rano zderzyć się z szefem, którego niecierpisz ? Portfel po wypłacie nie będzie znowu tak pełny jakbyś tego chciał więc …… czy robiąc dalej codziennie to samo zajdziesz gdzie indziej ?

A może ten poranek mógłby wyglądać zupełnie inaczej ? Może mógłbyś rano spokojnie wstać z łóżka z uśmiechem na twarzy pomaszerować po swoją ulubioną kawę i z uśmiechem na twarzy rozpocząć swój kolejny dzień pracy nie musząc myśleć o porannym spotkaniu z lwem w postaci Twojego szefa ?

Masz Marzenia, które chciałbyś spełnić ? Zarabiać kiedy chcesz, jak chcesz, gdzie chcesz i o której będziesz miał ochotę ?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś bo ja mogę  Ci w tym pomóc dając narzędzia, które pomogą Ci w realizacji Twoich planów.

Czy wykorzystasz dane Ci narzędzia to zależy tylko od Ciebie.

To na co przystajesz i to dokąd chcesz dopłynąć zaczynasz robić tu i teraz ale stworzenie systemu online dla mlm’u, który będzie dla Ciebie pracował 24h na dobę brzmi bardzo obiecująco. Żeby tak było będziesz musiał się nauczyć przygotowywać ten statek do wypłynięcia na szerokie wody i utrzymanie odpowiedniego kursu. Na początku będziesz musiał go ustawić i prowadzić z czasem ustawisz tylko kurs na odpowiedni port i statek sam dopłynie do celu.

Będziesz również zabierał na swój pokład takich jak Ty a ja im wskażę drogę dokładnie tak samo Tobie. A Ty zostaniesz kapitanem swojego okrętu.

Zatem dlaczego wybieram ten ocean zwany internetem ?

Dlatego, że jest ogromny, nie zna granic ani godziny. Mój okręt płynie do celu 24h na dobę 365 dni w roku. Nie marudzi, nie choruje tylko działa nawet wtedy gdy ja śpię lub jestem na wakacjach:)

Jak to przy statku zawsze można coś ulepszyć lub trzeba coś naprawić albo pojawią się nowe sprzęty czy też oprogramowanie, które ulepszy nie tylko Twój statek. Zawsze będziesz chciał aby Twój okręt był najlepszy.

Zatem do dzieła bez marudzenia. Trzeba zakasać rękawy i wykonywać krok po kroku wyznaczone zadania.

Zapraszam na pokład aby przepłynąć przez te nieokiełznane fale z sukcesem do pierwszego portu, którego nazwa rozpoczyna się na literę E…..

W kolejnym kroku opowiem Ci jak i w czym Tobie pomogę:) oraz co ode mnie dostaniesz.

Ahoj przygodo:)

Serdecznie pozdrawiam,

Katarzyna