#2. Wykup Domenę i Zadbaj o SSL

Domena

Domenę rejestrujemy w firmie LH.pl. Jest to firma firma działająca w branży internetowej na Polskim rynku od 2002 roku. Oferta zawiera usługi hostingu, poczty internetowej, cloud, rejestracji domen, certyfikatów SSL. Jest ona skierowana do małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

1. Jak sprawdzić czy domena o wymyślonej przez Ciebie nazwie jest dostępna.  Kliknij tutaj  aby przejść do rejestracji domeny w link >>>>> www.bit.ly/DomenaLH

2. Rejestracja domeny w  firmie  LH.pl. Kliknij tutaj  aby przejść do rejestracji domeny w link >>>>> www.bit.ly/DomenaLH

3. Certyfikat SSL- odpowiada za bezpieczne połączenia z Twoją stroną. Jak już stworzysz stronę i podłączysz ją pod swoją domenę, którą wykupiłaś na landingach z automatu otrzyma ona ten certyfikat. Jest to  opcja bezpłatna.

4. Jeśli coś poszło nie tak z rejestracją domeny pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić do LH i poprosić o pomoc:)  – tel: (61) 624 00 00.

Powrót do:Kurs Wideo Część 1 – Jak w 1 Godzinę Krok Po Kroku Stworzyć Swoją Pierwszą Stronę Internetową, Pod Własnym Adresem www (domeną) ?