Symfonia Komórek 
Specjalna Aplikacja Olejków Eterycznych Dla Twojego Ciała

Co to jest Symfonia Komórek?o to jest Symfonia Komórek?
Metoda
Symphony of the Cells ™ (SOC) to zbiór olejków eterycznych stworzonych przez Boyda Trumana, które działają na różne układy organizmu i dolegliwości.

Każda aplikacja zawiera listę czystych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych, które można nakładać na całe plecy, na podeszwy stóp lub wdychać zgodnie z instrukcją.

Wszystkie aplikacje SOC wykorzystują skoncentrowane podejście do objawów i przyczyn leżących u podstaw dolegliwości, pomagając jednostce stworzyć harmonię fizyczną, emocjonalną i duchową w swoim ciele.

Aplikacje pozwalają każdemu z pewnością i efektywnie nakładać olejki eteryczne jakości terapeutycznej i zwiększyć swoje doświadczenie.

Olejki eteryczne mogą być używane do wspierania własnego zdrowia, zdrowia innej osoby, a nawet jako metoda rozwijania masażu lub praktyki odnowy biologicznej.

Dlaczego stosujemy olejki eteryczne jakości terapeutycznej?
 
Stosowanie olejków eterycznych w celach prozdrowotnych to już nie wybór – to konieczność.
Ze względu na ich właściwości terapeutyczne możemy je stosować jako metodę medycyny naturalnej, a ze względu na czystość olejków CPTG rezultaty, jakie pragniemy osiągnąć są wyraźnie widoczne już po kilku aplikacjach, często nawet od razu po pierwszej aplikacji.

Zapraszamy na wideo prezentację zabiegu z wykorzystaniem olejków terapeutycznych CPTG – Symfonia Komórek.
Technika ta jest prosta w wykonaniu, oraz niezwykle skuteczna w działaniu; łatwa do wykonania w warunkach domowych, jak i wspaniała do zastosowania w gabinetach, gdzie wykorzystywane są naturalne i holistyczne metody podejścia do zdrowia.

Opowiemy, jak prawidłowo nakładać olejki oraz jaki efekt można uzyskać po tych aplikacjach.

Symfonia Komórek (SOC, Symphony of the Cells™) to zbiór kilkunastu aplikacji olejków eterycznych opracowanych przez Boyda Trumana, które odnoszą się do dysfunkcji układów organizmu, np trawienny, nerwowy, kostny, itp. Olejki są tutaj dobrane tak, aby stworzyć harmonię w sferze fizycznej, emocjonalnej i duchowej w organizmie.

Wykonując SOC odnosisz się nie tylko do schorzenia, ale także do jego objawów i podłoża. Jeśli adresujesz odpowiedni układ organizmu, to dajesz ciału okazję do samouzdrowienia oraz praktycznego zastosowania olejków eterycznych.

Najbardziej popularne protokoły olejkowe z techniki Symfonia Komórek to:
– Przebaczenie
– Infekcje
– Trawienie
– Hormony
– Energia
– Limfa
– itp

Bonus: uczestnicy spotkania mogą od razu doświadczyć mocy olejków w technice SOC na sobie – gratis

Symfonia Komórek 
Specjalna Aplikacja Olejków Eterycznych Dla Twojego Ciała

A title

Image Box text

Kup teraz

A title

Image Box text

Symfonia Komórek
Symfonia Komórek

Podczas Prezentacji Online poznasz 3 sekrety:

Sekret #1 – Co to jest Symfonia Komórek

Sekret #2 – Jak stosować Symfonię Komórek

Sekret #3 – Jak ją wprowadzić do codziennego życia


.

Co dla Ciebie oznacza certyfikat czystości CPTG
i dlaczego terapeutyczne olejki eteryczne dōTERRA tak wyjątkowe?

Co to są olejki eteryczne?

Olejki eteryczne są wytwarzane z roślin dla korzyści fizycznych i emocjonalnych. Są one destylowane z liści, kwiatów, kory drzewa, nasion lub skórki owoców w skoncentrowanych ilościach. Zazwyczaj jedna kropla olejku eterycznego dōTERRA® ma potężny efekt, dzięki czemu są one dostępne w cenie zaledwie groszy za użycie!

Co to jest certyfikat czystości CPTG ?

Wszystkie olejki firmy dōTERRA®, są czyste i bezpieczne. Posiadają certyfikat – CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade® ) – testowana Czysta Klasa Terapeutyczna. Oznacza to, że można je bezpiecznie stosować doustnie, smarować swoje ciało oraz wdychać.CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade (ACKT – Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna) olejków doTerra, pozwala na absolutnie bezpieczne stosowanie olejków doustnie (tych, które są przeznaczone do użytku wewnętrznego – mają na buteleczkach specjalne oznakowanie), oraz u małych dzieci.

Co oznacza taki atest?

– jakość wolną od pestycydów i metali ciężkich,
– brak sztucznych barwników i wypełniaczy,
– kontrolowane uprawy na obszarach, gdzie naturalnie występuje dana roślina i zbieranie jej w optymalnym momencie
– brak domieszek olejków z innych roślinnych
– brak domieszek olejków syntetycznych

Jak stosować olejki eteryczne dōTERRA® ?

Jak zapewne wiesz istnieją setki sposobów stosowania olejków eterycznych dōTERRA®, w tym relaksacja, higiena osobista, sprzątanie w domu, gotowanie i wspieranie zdrowego ciała. Każdy olejek ma co najmniej jedną z trzech metod aplikacji: aromatyczną, miejscową lub wewnętrzną.

Do użytku aromatycznego ~ Oddychaj lub użyj dyfuzora, aby otworzyć drogi oddechowe, poprawić nastrój lub odświeżyć powietrze.

Do stosowania miejscowego ~ Użyj olejku nośnego podczas nakładania na podeszwy stóp lub dotknięte obszary, aby zaspokoić określone potrzeby.

Do użytku wewnętrznego ~ Dodaj do wody, pod język lub do kapsułki wegetariańskiej w celu wsparcia jamy ustnej, gardła, układu pokarmowego lub ogólnego stanu zdrowia.

Jakie są podstawowe wskazówki bezpieczeństwa ?

1) Nadwrażliwość na światło – Unikaj opalania po zastosowaniu olejków eterycznych z cytrusów. Olejki cytrusowe są wrażliwe na słońce, ponieważ są wytwarzane ze skórki owoców. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego na odsłoniętym obszar przez co najmniej 12 godzin ponieważ w tym miejscu może powodować podrażnienie skóry lub poparzenie. Olejki nakładane pod odzież powinny być bezpieczne.

2) Gorące oleje – Jeśli zacznie się palić, nie używaj wody. Użyj olejku nośnego lub mleka. Ponieważ olejki eteryczne nie mieszają się z wodą, zastosowanie wody w tym obszarze może faktycznie spowodować głębsze oparzenie.

3) Unikaj tych obszarów – nigdy nie wkładaj olejków eterycznych do oczu, do kanału słuchowego lub do nosa. Można jednak nakładać olejki wokół kości oka w kształcie litery C, na chrząstkę ucha i za kością ucha lub rozcieńczone olejki eteryczne.

4) Rozcieńczanie – należy stosować olejek nośnikowy, taki jak frakcjonowany olej kokosowy, przy nakładaniu olejków eterycznych, aby uniknąć podrażnienia skóry.

5) Bezpieczne przechowywanie – większość wszystkich niepożądanych reakcji dzieci na olejki eteryczne była bezpośrednim skutkiem przypadkowego przedawkowania i połknięcia w dużych ilościach. Trzymaj je poza zasięgiem dzieci. Używaj nakrętek zabezpieczających przed dziećmi.

Uwagi: Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego lub promieni UV przez okres do 12 godzin po zastosowaniu olejków z cytrusów.

Polityka Prywatności