TRZY PROSTE KROKI

 

1.

załóż bezpłatne konto testowe

2.

3.

James Bot – Jak uruchomić?

Krok po kroku przedstawię Ci, co należy zrobić.

 1. Po pierwsze wchodzisz na stronę: http://jamesbot.pl:8080/user?promo=business
 2. Jeśli licencja na PayPal została wykupiona, powinieneś mieć już wygenerowane konto swoje dane logowania znajdziesz w przesłanym mailu.
 3. Następnie upewnij się, że na komputerze masz zainstalowaną przeglądarkę Chrome.
 4. Wracamy na stronę James Bond i klikamy na dwa odnośniki podświetlane na niebiesko.
 5. Pobrane pliki umożliwią pracę. To ważny krok – pliki należy pobrać każdorazowo przy logowanie do systemu.
 6. Natomiast plik Windows Cilent – pobiera tylko raz, ale kiedy zrobisz to ponownie to też nic się nie stanie.
 7. Ważne jest, że plik Windows klient koniecznie trzeba pobrać.
 8. Nasze dwa pliki są już pobrane. To uruchamia jako plik o nazwie Start Boot.
 9. Idąc dalej, teraz pojawia się komunikat o wymaganej instalacji programu Java – klikamy OK.
 10. I automatycznie zostaje przekierowania do pobrania i rozpoczynamy pobieranie.
 11. Trzeba zaznaczyć, że instalacja może potrwać nawet do kilku minut w zależności od tego, jaki masz internet i komputer.
 12. Teraz uruchamiamy pobrany plik. Zezwala na wprowadzanie zmian, klikając Tak. Instalować.
 13. Czekam na zainstalowanie. Instalacja przebiegła pomyślnie – zamykamy okienko.
 14. Teraz wracam do naszej James. Uruchamiamy jeszcze raz pobrany wcześniej plik. Minimalizuje naszego Bota.
 15. Otwieram stronę.
 16. Dodaje konto na Facebooku.
 17. Proces logowania możesz obserwować na pasku postępu.
 18. Nie i gotowe.
 19. Witaj w świecie automatyzacji swojego biznesu 🙂

James Bot – Jak działać?

POBIERANIE GRUP Z FACEBOOKA

Tutaj, w menu głównym mamy panel z danymi użytkownika.

Znajdują się tutaj wszystkie Twoje podstawowe dane, a także e-mali osoby, która Cię zaprosiła do systemu oraz kod promocyjny, którego użyłeś przy logowaniu.

Z tymi kodami ceny pakietów są dużo atrakcyjniejsze. Jeśli chcesz, żeby Twoja struktura jak najszybciej wzrosła i miała dużo klientów, możesz dać partnerom swój link, który masz w zakładce Partner. W zakładce partner możesz też ustalić swój własny kod promocyjny, taki jaki tylko chcesz.

Poniżej wyświetli się link, który posłuży do rejestracji do JamesaBota Twoim partnerom.

Taki link po prostu wysyłasz zainteresowanym osobom, a one poprzez ten link najpierw rejestrują się do wersji demo.Okej. Dalej mamy zakładkę Facebook i przycisk w lewym górnym rogu ‘załaduj grupy z Facebooka’.

Oczywiście trzeba go kliknąć. I teraz bot pobiera wszystkie grupy z portalu Facebook, do których należysz. Jest to bardzo istotny etap, ponieważ Twoje grupy fejsbukowe są podstawą jakiegokolwiek działania z botem i jego funkcje na nich bazują.

Wszystkie te grupki po ukończeniu zadania wyświetlą się tutaj poniżej. To z tych grup będziesz później pobierać kontakty, pisać wiadomości do tych kontaktów, tworzyć kampanie sprzedażowe i na te grupy będziesz też wysyłać posty i komentarze.

TWORZENIE KAMPANII

Okej. W następnej kolejności interesują nas zakładka ‘konta na facebooku’. Tutaj możesz dodawać swoje różne konta na Facebooku, a ich ilość zależy od pakietu jaki posiadasz.

Następna zakładka to grupy w kampanii. Klikamy. I przenosi nas do tych grup,które pobieraliśmy wcześniej. Najpierw należałoby wyjaśnić co to w ogóle jest takampania. Kampania jest to zbiór kilku grup, czyli powiedzmy taka ‘duża grupa,supergrupa’. Możesz tworzyć kampanie tematyczne, czyli np. wybrać grupy związane tylko ze zdrowym odżywianiem, sportem, MLMami, kosmetykami lub ubezpieczeniami.

Dzięki temu uporządkujesz wszystkie swoje grupy i zbierzesz w całość potencjalnych klientów z kliku podobnych grup. Kampanię budujesz właśnie z kilku grup, zaznaczając je w ten sposób. I jak widać, te grupy które włączasz do danej kampanii się podświetlają. Aby było Ci łatwiej zidentyfikować konkretną kampanię możesz ją nazwać tak jak chcesz.

A zrobić to możesz tutaj w tym miejscu nadać nazwę kampanii. Teraz dla przykładu, pokażę jak taką kampanię stworzyć. Więc załóżmy, że ja chcę sprzedawać James’a Bot’a. Czyli zaznaczę sobie grupy związane z pracą online i zarabianiem w Internecie. Okej, mam takie trzy grupy. A tutaj zmienię nazwę kampanii.

I gotowa kampania pokazuje się tu na liście (pokazuje). Oczywiście nie zawsze musisz tworzyć kampanię. Możesz zaznaczyć tylko konkrentą grupę – w ten sposób – i tylko na niej także możesz działać.

PISANIE POSTÓW I KOMENTARZY

Kampania gotowa, więc Przechodzimy dalej, czyli do zakładki ‘posty i komentarze’. Tutaj, u góry wybierasz grupę lub kampanię, na którą będziesz dodawać stworzony post lub komentarze. W tym miejscu (pokazuje) możesz napisać post, który bot wyśle na grupę lub grupy w kampanii.

A w tym miejscu możesz napisać komentarze, które polecą na wyznaczoną grupę lub grupy w kampanii.I teraz przykład jak to zrobić. Ja stworzyłam sobie wcześniej post, więc go sobie wkleję. Do posta można też załączyć obrazek, o tak. Ty tutaj oczywiście dodajesz post związany z Twoim biznesem.

Gdy już taki post jest gotowy to klikamy przycisk ‘umieść post na grupach’. Cześć. Jeśli działasz w Internecie i zarabiasz online, to zapewne pochłania Ci to sporo czasu i energii. Co powiedziałbyś na narzędzie, które zautomatyzuje Twoją pracę poprzez pisanie wiadomości, komentarzy, postów i pobieranie kontaktów do potencjalnych klientów?

Brzmi ciekawie, prawda? Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej lub zostaw komentarz.Teraz przechodzimy do komentarzy. Też piszesz sobie komentarze według własnego uznania. A później klikamy ‘napisz komentarze’.

Zarówno komentarze,jak i posty umieszczane są we wszystkich grupach w kampanii, w każdej grupie po tyle komentarzy, ile wskazaliśmy. Ja dla przykładu, wyślę sobie tylko jeden komentarz.Mogę napisać na priv?

I gotowe.

POBIERANIE KONTAKTÓW I PISANIE WIADOMOŚCI

Kolejny etap to zakładka ‘wiadomości i kontakty’. I teraz przechodzimy do bardzo ważnej funkcji bota, czyli do pobierania kontaktów z grup i pisania wiadomości do tych kontaktów.
Tutaj mamy okienko pobierania kontaktów.

Wpisujemy ile kontaktów chcemy pobrać z każdej grupy. Klikamy ‘rozpocznij pobieranie’. I na pasku postępu możemy obserwować co się dzieje. A tutaj w kolejce zadań pojawiło się pobieranie kontaktów z każdej z grup, które mamy w kampanii. Gdybyśmy mieli tylko jedną grupę, to zadanie byłoby również jedno.

Obok mamy dwa okienka z pisaniem pierwszej i drugiej wiadomości. W pierwszej wiadomości możemy zaznaczyć czy wiadomość ma zostać wysłana do nowych kontaktów, czy tylko do tych z którymi już nawiązałeś jakąś konwersację na Facebooku. Można też zaznaczyć obie opcje.

Następnie wskazujesz ile wiadomości chcesz wysłać. I wpisujesz wiadomość. Cześć firstname, czyli system automatycznie wklei tutaj imię osoby, do której będzie pisać. Długo już pracujesz online?Można też zapisać wiadomość bez wysyłania, a tutaj możesz wiadomość wysłać.

Podobnie jest z drugą wiadomością. Z tą różnicą, że można wysłać ją do osób które odpowiedziały lub nie odpowiedziały.Po zakończeniu zadania i odświeżeniu strony, na samym dole mamy informacje o tym, kiedy wiadomość została wysłana. Możemy zobaczyć jaki jest status relacji zdanym kontaktem. Możemy też kontakt usunąć lub dodać go na czarną listę. Ja dodam na czarną listę ten kontakt.

CZARNA LISTA

I w tym momencie płynnie przechodzimy do zakładki ‘czarna lista’. Wygląda to tak.

I jeśli nie chcesz mieć nic wspólnego z jakąś osobą, lub nie chcesz do niej pisać to możesz umieścić ją na czarnej liście, co spowoduje że bot będzie pomijał ten kontakt w swoich działaniach.Tym sposobem dobiegliśmy do końca prezentacji.

Mam nadzieję, że ten instruktaż pozwoli Wam lepiej zrozumieć narzędzie JamesBot i wartości jakie on ze sobą niesie. Dzięki za uwagę i powodzenia w działaniu!