SPECJALNA PROMOCYJNA OFERTA LIMITOWANA -55% (25%+30%)
WAŻNA DO 30.08.2020 (NIEDZIELA)

 

Witam Cię serdecznie 😀 

W tym krótkim filmie omawiam zasady skorzystania ze specjalnej promocyjnej oferty limitowanej z RABATEM -55% DLA CIEBIE:

 1. Pierwszą część rabatu RABAT 25% otrzymasz dokonując rejestracji w doTERRA  przy zakupie zestawu.
 2. Druga część RABATU w wysokości 30% od kwoty całego rachunku otrzymasz jako zwrot na konto z którego została dokonana płatność.

Pakiet Rejestracyjny (zestaw) dōTERRA® to najprostszy i najlepszy sposób
na rozpoczęcie przygody z olejkami eterycznymi.


OTRZYMUJESZ DWA RABATY NA ZAKUP ZESTAWU ŁĄCZNIE 55%

RABAT 1

Otwierając konto w dōTERRA® i dokonując zakupu zestawu Home Essentials Kit otrzymasz RABAT w wysokości 25% na wszystkie produkty dōTERRA®
na 12 miesięcy.

RABAT 2
Dodatkowy 30% RABAT od wartości całej zapłaconej faktury otrzymasz jako zwrot środków na konto,
z którego została dokonana płatność.

 

 

 ZAMIAST 370 EUR OKOŁO 1665 PLN

TYLKO TERAZ DO NIEDZIELI 30.08.2020

TERAZ 194 EUR OKOŁO 880 PLN

Olejki Eteryczne dōTERRA To Naturalna Metoda Wspierania
Twojego Zdrowia i Zdrowia Twojej Rodziny


ZESTAW OLEJKÓW ETERYCZNYCH HOME ESSENTIALS KIT
ZESTAW DOMOWA APTECZKA

 

Zestaw dōTERRA | HOME ESSENTIALS KIT | Zestaw Domowa Apteczka

 

CENA ZESTAWU Z RABATEM W WYSOKOŚCI 55% – 194 EUR

 

Co Zawiera Zestaw?

 

15 ml Buteleczki z olejkami eterycznymi jakości terapeutycznej:

 

– Kadzidłowiec
– Lavender – Lawenda
– Lemon – Cytryna
– Tea Tree – Drzewko Herbaciane
– Oregano – Oregano
– Peppermint – Mięta Pieprzowa
– doTerra Air – mieszanka olejków Air 
– ZenGest – mieszanka olejków ZenGest
 
– doTERRA On Guard – mieszanka olejków – doTERRA On Guard

 

5ml Buteleczka:
–  Deep Blue – mieszanka olejków Deep Blue

 

Inne Produkty:
– Petal Dyfuzor,
– doTERRA Essential Broszura

 

lawenda mlm online vetiver
YOGA OLEJKI ETERYCZNE MLM DOTERRA RELAX
dobry sen doterra

JAK DZIAŁA RABAT 55%

Jak skorzystać z promocji?

 1. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rejestracji konta w doTERRA z mojego polecenia:

  Link do rejestracji otrzymasz podczas naszego spotkania na zoom. Chcę mieć pewność, że zamówienie zostanie dokonane z mojego polecenia tak abyś otrzymała/otrzymał wszystkie zniżki i bonusy wyszczególnione w tej ofercie.

 2. Dokonujesz zakupu zestawu HOME ESSENTIALS KIT z 25% rabatem.

 3. Jeśli masz ochotę na jeszcze jakiś produkt doTERRA dodajesz go do swojego zmówienia (nie jest to obowiązkowe). Tutaj również otrzymasz rabat w wysokości 25% (z tytułu zarejestrowania konta w doTERRA).

 4.  Przy składaniu zamówienia zostanie doliczona opłata za transport 8, 61 EUR. Wszystkie produkty zawierają podatek VAT w wysokości 23%. Wszystkie pozycje będą wyszczególnione w mailu, który otrzymasz od firmy doTERRA wraz z wysłaną fakturą i danymi do opłacenia.

 5. Dokonujesz płatności za złożone zamówienie kartą lub przelewem.

 6. Potwierdzenie dokonanej płatności przesyłasz na adres: kontakt@katarzynaziomek.pl

 7. Na konto, z którego została dokonana płatność, do 05.09.2020 otrzymasz zwrot 30% kwoty zakupu od całej wartości zamówienia.

 8. Produkty są nowe, fabrycznie zapakowane i będą wysłane bezpośrednio z magazynów doTERRA.

 

BONUSY DO ZAMÓWIENIA

BONUSY do dokonanego zamówienia

Dokonując zakupu do dnia 30.08.2020 (NIEDZIELA) otrzymasz GRATIS:

 • 30 minutową konsultację

 • e-book dla osób, które chcą się dowiedzieć więcej odnośnie używania olejków eterycznych oraz naturalnych metod wspierania Twojego zdrowia oraz zdrowia Twojej rodziny

 • e-book Olejki Eteryczne w kuchni

 • e-book Zdrowe Słodycze Bez Cukru

 • moją dożywotnią opiekę konsultanta wellness doTERRA.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ?

katarzynaziomek.pl

Ponieważ jest to specjalna limitowana oferta promocjna, tylko dla moich Klientów i chcę mieć pewność, że otrzymasz wszystkie rabaty, promocje i bonusy poproszę Cię o umówienie ze mną rozmowy w poniższym kalendarzu w dogodnym dla Ciebie terminie.

Spotkanie będzie odbywało się na zoom. Link do spotkania wyślę Ci mailem.

Bardzo Ci dziękuję, za zainteresowanie tą wyjątkową limitowaną ofertą.

Pozdrawiam Cię serdecznie i do usłyszenia,

Katarzyna

P.S.Jeśli zależy Ci na czasie zadzwoń: 603 093 196.


Jak będzie wyglądało rozliczenie finansowe

1. Jeśli dokonasz zakupu z otwartego konta w doTERRA tylko zestawu Home Essentials Enrolment Kit z 25% rabatem otrzymasz taką fakturę na swój mail podany podczas rejestracji z firmy doTERRA. Na jej podstawie dokonasz płatności. Kwota w PLN jest uzależniona od aktualnego kursu EUR w dniu płatności.

Płatność możesz dokonać kartą lub przelewem.

2. Po dokonaniu płatności do firmy doTERRA proszę Cię o przesłanie na mój adres mai: kontakt@katarzynaziomek.pl potwierdzenia dokonania przelewu.

3. Do dnia 05.09.2020 na konto, które było podane w przelewie otrzymasz zwrot 30% wartości zakupu nawet jeśli postanowiłaś/postanowiłeś dodać do swojego zamówienia więcej produktów:)

Przykład: Jeśli dokonałaś/dokonałeś zakupu tylko zestawu Home ESSENTIALS KIT i zapłaciłaś/zapłaciłeś za zamówienie razem z transportem kwotę 285,61 EUR to otrzymasz zwrot 30% tej kwoty czyli 79,60 EUR.

Zatem oszczędzasz dodatkowo prawie 370 PLN (zależy od kursu EUR).

Czyli razem na zakup produktów otrzymujesz RABAT w wysokości 55%.

Taka OKAZJA może się już nie powtórzyć.

 

Co dla Ciebie oznacza certyfikat czystości CPTG
i dlaczego terapeutyczne olejki eteryczne dōTERRA  tak wyjątkowe?

Co to są olejki eteryczne?

Olejki eteryczne są wytwarzane z roślin dla korzyści fizycznych i emocjonalnych. Są one destylowane z liści, kwiatów, kory drzewa, nasion lub skórki owoców w skoncentrowanych ilościach. Zazwyczaj jedna kropla olejku eterycznego dōTERRA® ma potężny efekt, dzięki czemu są one dostępne w cenie zaledwie groszy za użycie!

Co to jest certyfikat czystości CPTG ?

Wszystkie olejki firmy dōTERRA®, są czyste i bezpieczne. Posiadają certyfikat – CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade® ) – testowana Czysta Klasa Terapeutyczna. Oznacza to, że można je bezpiecznie stosować doustnie, smarować swoje ciało oraz wdychać.CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade (ACKT – Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna) olejków doTerra, pozwala na absolutnie bezpieczne stosowanie olejków doustnie (tych, które są przeznaczone do użytku wewnętrznego – mają na buteleczkach specjalne oznakowanie), oraz u małych dzieci.

Co oznacza taki atest?

– jakość wolną od pestycydów i metali ciężkich,
– brak sztucznych barwników i wypełniaczy,
– kontrolowane uprawy na obszarach, gdzie naturalnie występuje dana roślina i zbieranie jej w optymalnym momencie
– brak domieszek olejków z innych roślinnych
– brak domieszek olejków syntetycznych

Jak stosować olejki eteryczne dōTERRA® ?

Jak zapewne wiesz istnieją setki sposobów stosowania olejków eterycznych dōTERRA®, w tym relaksacja, higiena osobista, sprzątanie w domu, gotowanie i wspieranie zdrowego ciała. Każdy olejek ma co najmniej jedną z trzech metod aplikacji: aromatyczną, miejscową lub wewnętrzną.

Do użytku aromatycznego ~ Oddychaj lub użyj dyfuzora, aby otworzyć drogi oddechowe, poprawić nastrój lub odświeżyć powietrze.

Do stosowania miejscowego ~ Użyj olejku nośnego podczas nakładania na podeszwy stóp lub dotknięte obszary, aby zaspokoić określone potrzeby.

Do użytku wewnętrznego ~ Dodaj do wody, pod język lub do kapsułki wegetariańskiej w celu wsparcia jamy ustnej, gardła, układu pokarmowego lub ogólnego stanu zdrowia.

Jakie są podstawowe wskazówki bezpieczeństwa ?

1) Nadwrażliwość na światło – Unikaj opalania po zastosowaniu olejków eterycznych z cytrusów. Olejki cytrusowe są wrażliwe na słońce, ponieważ są wytwarzane ze skórki owoców. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego na odsłoniętym obszar przez co najmniej 12 godzin ponieważ w tym miejscu może powodować podrażnienie skóry lub poparzenie. Olejki nakładane pod odzież powinny być bezpieczne.

2) Gorące oleje – Jeśli zacznie się palić, nie używaj wody. Użyj olejku nośnego lub mleka. Ponieważ olejki eteryczne nie mieszają się z wodą, zastosowanie wody w tym obszarze może faktycznie spowodować głębsze oparzenie.

3) Unikaj tych obszarów – nigdy nie wkładaj olejków eterycznych do oczu, do kanału słuchowego lub do nosa. Można jednak nakładać olejki wokół kości oka w kształcie litery C, na chrząstkę ucha i za kością ucha lub rozcieńczone olejki eteryczne.

4) Rozcieńczanie – należy stosować olejek nośnikowy, taki jak frakcjonowany olej kokosowy, przy nakładaniu olejków eterycznych, aby uniknąć podrażnienia skóry.

5) Bezpieczne przechowywanie – większość wszystkich niepożądanych reakcji dzieci na olejki eteryczne była bezpośrednim skutkiem przypadkowego przedawkowania i połknięcia w dużych ilościach. Trzymaj je poza zasięgiem dzieci. Używaj nakrętek zabezpieczających przed dziećmi.

Uwagi: Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmiąca lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego lub promieni UV przez okres do 12 godzin po zastosowaniu olejków z cytrusów.

OLEJKI ETERYCZNE W KUCHNI

krem z bezy z olejkiem z lawendy doterra
olejek eteryczny z cytryny doterra