KARTA RABATOWA doTERRA

Jeśli chcesz posiadać stały rabat w wysokości 25% na zakupy produktów marki do Terra – dołącz do doTerra !:)

Jak się zarejestrować w doTerra?

Wypełnij formularz rejestracyjny u producenta doTerra i zyskaj możliwość zamawiania produktów bezpośrednio w sklepie firmowym producenta doTerra. Po rejestracji otrzymasz swój indywidualny numer klienta ID a wybrane produkty za mówisz telefonicznie lub przez sklep internetowy doTerra.

Jak potwierdzić członkostwo w doTerra ? Można to zrobić na dwa sposoby:

1. Należy dokonać opłaty wpisowej w wysokości 24 EURO lub

2. Aby uniknąć tej opłaty wystarczy zakupić jeden z zestawów rejestracyjnych nazwanych Enrollment Kit. Wszystkie produkty można zakupić z rabatem 25% w trakcie składania zamówienia rejestracyjnego.

Rejestracja w doTerra jest korzystna jeśli planujesz zrobić jednorazowe zakupy za kwotę wyźszą niż 500 PLN miesięcznie lub składać regularne zamówienia na produkty.

 

Już teraz dokonaj rejestracji klikając w ten link:

Jak zarejestrować się w doTerra – Link Do Rejestracji w doTerra >>>>

W celu rejestracji w programie MLM doTerra kliknij w poniższy przycisk: rejestruję się do doTerra.

Instrukcja Krok Po Kroku Jak zarejestrować się w doTerra – 11 Kroków

1. W menu na górze kliknij Join&Save, czyli Dołącz&Oszczędzaj.

2. Przejdziesz do poniższego ekranu. Kliknij na dole ekranu w zielony klawisz JOIN doTERRA czyli Dołącz do doTERRA

3. Zaznaczasz wszystkie opcje tak jak jest podane na obrazku poniżej:

A. Język – English, na razie polskiej wersji nie ma.

B. W polu wyboru kraju wybierasz Europe,

C. W polu kraju wybierasz z listy Poland,

D. Klikasz w klawisz Continue.

4. Zaznacz opcję Wellness Advocate

 

A Wellness Advocate ( Doradca Wellness)

Wybierasz tą opcję jeśli oprócz dokonywania zakupów z 25% rabatem myślisz także o budowaniu własnej sieci konsumenckiej (swojego biznesu) i sprzedaży produktów doTerra.

 

5. Wpisz (nie używając polskich znaków) swoje dane oraz dane męża lub żony ewentualnie wspólniczki/wspólnika, jeśli konto ma być wspólne.
W doTERRA małżonkowie nie mogą mieć oddzielnych kont zarejestrowanych pod tym samym adresem.
Wpisujesz również adres do wysyłki lub zaznaczasz, że jest taki sam, jak adres rejestracyjny. Wybierz strefę czasową Brussels, Berlin, Rome.

 

6.  Uzupełnij okienko z numerem telefonu i adresem mailowym. Innych danych nie musisz wpisywać. Potem zaznaczasz datę urodzenia, uwaga- najpierw miesiąc, potem dzień i rok.
W okienku Enroller ID sam wstawi się mój numer jako Twojego enrollera (rejestrującego) w doTERRA (2659834), a jeśli tego nie ma to możesz wpisz ten numer ręcznie. Okienkiem sponsor nie przejmuj się.

7. Wpisz hasło do swojego konta, złożone z 8-15 znaków, w tym małe i duże litery oraz cyfry. Zaakceptuj warunki i znowu klikasz Continue.

8. Wybierasz zestaw rejestracyjny.

Możesz wybrać dowolny zestaw (Enrollment Kit) lub Essential Booklet & Enrollement Fee z dowolnymi olejkami. Zestaw jest zawsze bardziej atrakcyjny. W przykładzie wybrano najpopularniejszy zestaw 10 olejków 15 ml Home Essentials z dyfuzorem Petal.

Jeżeli chcesz zacząć od pojedynczych olejków też oczywiście możesz tak zrobić, wtedy jednak dopłacasz opłatę rejestracyjną.

Kolejnym sposobem na tańszą rejestrację bez opłaty rejestracyjnej jest skorzystanie z ofert sezonowych jak np. BOGO lub przedświąteczny zestaw dyfuzor + olejek.

Do tego zamówienia można dołączyć dowolne produkty, wszystko od razu ze zniżką 25%. W miesiącu, w którym dokonuje się rejestracji nie będzie można złożyć kolejnego zamówienia.
Dobrze więc jest przemyśleć zakupy i zaopatrzyć się we wszystko co niezbędne, od razu w czasie rejestracji. W tym przykładzie do zamówienia dodano wybielającą pastę do zębów i frakcjonowany olej kokosowy do rozcieńczania olejków (możesz też używać oleju migdałowego, oliwy z oliwek lub każdego innego naturalnego oleju, który nie twardnieje). Wystarczy w okienku zacząć wpisywać nazwę produktu, a pojawi się podpowiedź.

9. Ustaw dane do płatności.

Po wypełnieniu zamówienia przechodzimy do formularza z danymi o płatności. Możemy ustawić płatność kartą kredytową lub przelewem bankowym – tutaj wybieramy tą formę płatności.

A. Zaznaczasz kwadracik aby potwierdzić adres dostawy

B. Wybierasz formę płatności przelewem bankowym – Bank Wire

C. Potwierdzasz zamówienie klikając w przycick – PROCESS AS SCHEDULED

D. Klikasz w ten przycisk aby potwierdzić zamówienie w cenach brutto

10. Otrzymasz potwierdzenie Twojego zamówienia oraz Twój numer klienta w doTERRA.

11. Ostateczne potwierdzenie zamówienia z Twoim numerem ID w doTERRA i numerem zamówienia.

Jeśli zechcesz coś zmienić w zamówieniu, możesz napisać na adres
mail: polska@doterra.com
lub zadzwonić pod numer +48 22 30 79 764
 
tam otrzymasz pomoc w języku polskim. 

Masz wątpliwości odnośnie złożonego zamówienia lub jakieś pytania. Możesz je sprawdzić samodzielnie logując się do biura lub telefonicznie dzwoniąc do doTERRA.

 

 

Przez internet logując się na stronie
https://doterra.myvoffice.com

Podajesz swój numer doTerra ID (identyfikator nadany przy rejestracji)
i składasz zamówienie na wybrane produkty.

 

 

Telefonicznie dzwoniąc pod
numer 22 307 97 64

Podajesz swój numer doTerra ID (identyfikator nadany przy rejestracji)
i składasz zamówienie na wybrane produkty.

 

 

Wholesale Customer (Klient Hurtowy)

Uprawnia do dokonywania zakupów z 25% rabatem na produkty, umożliwia udział w programie lojalnościowym, umożliwia udział w promocjach BOGO (Buy One Get One), uprawnia do otrzymywania comiesięcznych produktów miesiąca gratis.

 

W każdym momencie możesz dokonać zmiany konta z Wholesale Customers (Klient Hurtowy) na Wellness Advocate (Doradca Wellness).

 

A Wellness Advocate ( Doradca Wellness)

Wybierz tę opcję jeśli oprócz dokonywania zakupów z 25% rabatem i udziału w programie lojalnościowym myślisz także o budowaniu własnej sieci konsumenckiej (swojego biznesu) i sprzedaży produktów doTerra.

W każdym momencie możesz dokonać zmiany konta z Wholesale Customers (Klient Hurtowy) na Wellness Advocate (Doradca Wellness).