DZIEŃ 8: Dawaj Próbki I Ustalaj Oczekiwania

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby skutecznie rozdawać próbki.

Twoje zadanie: Zapamiętaj Poniższy Skrypt – Przećwicz go – Dostarcz Próbkę I Ustal Oczekiwania, Których Allyse Cię Nauczyła.

Dostarcz próbkę osobiście lub wyślij ją pocztą (możesz wysłać kilka próbek na jedną dolegliwość, jeśli wysyłasz je pocztą; po prostu powiedz im, aby używali tylko jednej na raz).

Czego potrzebujesz:

• Próbkę olejku eterycznego, który Twoim zdaniem będzie najbardziej skuteczny
• Krótki przegląd olejków eterycznych, aby dać je za darmo (przewodnik A-Z)

Ustalanie oczekiwań:

„Olejki eteryczne są podobne do leków w ten sposób … Kiedy cierpisz na dolegliwość, idziesz do lekarza i otrzymujesz receptę, a jeśli z niej korzystasz i to nie działa, zwykle nie myślisz sam” Nigdy więcej nie spróbuję leków, ponieważ to wszystko jest bezużyteczne. ”Co uważasz za„ Ten lek nie działał dobrze na moim ciele, więc muszę wrócić do lekarza i poprosić go o coś innego. ”Zostaliśmy zaprogramowani w ten sposób rozumiemy, że leki wpływają na ludzi w różny sposób. Olejki eteryczne są podobne w tym, że każdy olejek nie będzie miał dokładnie takiego samego wpływu na każdą osobę. Więc jeśli użyjesz olejku i nie uzyskasz oczekiwanych rezultatów, to w porządku, możemy spróbować czegoś innego. Jeśli jesteś wystarczająco cierpliwy w stosowaniu olejków eterycznych, tak jak zażywasz leki, znajdziemy coś, co będzie dla Ciebie bezpieczniejsze, tańsze i bardziej skuteczne ”.

Powiedz im, jak go używać i na co zwrócić uwagę

„Oto, co zamierzasz zrobić: kiedy idziesz dziś spać, wetrzyj kilka kropli tego oleju Serenity na skronie. Opieraj również poduszkę opuszkami palców. Kiedy kładziesz się i bierzesz powolne, głębokie oddechy, poczujesz cudowny spokój. Powinieneś czuć się bardziej zrelaksowany i lepiej spać. Pamiętaj jednak, że jeśli nie uzyskasz oczekiwanych rezultatów, możemy spróbować czegoś innego. Zadzwonię do Ciebie za dwa dni, żeby zobaczyć, jak to będzie. Kiedy najlepiej zadzwonić?

Podaj skróconą instrukcję obsługi olejku eterycznego i wyjaśnij, jak go używać.

Tutaj trzeba dodać nagranie

TWOJE ZADANIE: Stwórz listę

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

DOMOWA APTECZKA : Olejek nr 1