DZIEŃ 6: Dlaczego Rozdajemy Próbki Olejków Eterycznych

Twoje zadanie: Rozdawaj Próbki Olejków Eterycznych, Tak Jak Allyse Uczy Od Teraz.

Jeden z największych kluczy do zwiększania współczynników zamknięcia.

Dlaczego rozdajemy próbki olejków eterycznych?

dōTERRA jest jedną z najszybciej rozwijających się firm marketingu sieciowego na świecie. Koncentrując się na produkcie, pozwalamy ludziom doświadczyć mocy olejków eterycznych, zanim zostaną poproszeni o ich zakup. To nas wyróżnia spośród innych firm w naszej branży. Każda mama powinna mieć breloczek do olejków eterycznych, aby mogła uzyskać dostęp do olejków zawsze i wszędzie, gdy zajdzie taka potrzeba.

Nie spiesz się w okresie przygotowawczym. Im więcej kontaktów masz z osobą, zanim zostanie ona poproszona o podjęcie decyzji o zakupie, tym bardziej prawdopodobne jest, że kupią olejki eteryczne i będą chcieli budować biznes z tobą.

Tutaj trzeba dodać nagranie

TWOJE ZADANIE: Stwórz listę

Odgrywaj role używając poniższych skryptów ze znajomym i zacznij skutecznie kontaktować się z listą.

Oto kilka skryptów do użycia.

Skrypt wiadomości tekstowej: Mam świetne wiadomości, zadzwoń do mnie.

Skrypt e-mailowy: Myślałem o Tobie i mam coś naprawdę ekscytującego do podzielenia się z Tobą. Kiedy możemy się spotkać?

Skrypt mediów społecznościowych: Myślałem o Tobie i mam coś naprawdę ekscytującego do podzielenia się z Tobą. Kiedy możemy się skontaktować?

Osobiście lub telefonicznie Podejście do produktu, jeśli już znasz jego dolegliwość: Myślałem oTobie. Miałem niesamowite wrażenia z olejkami eterycznymi … (mów o prostym, ale potężnym osobistym świadectwie) i … (doświadczenia innych ludzi). Myślałem o … (własnych wyzwaniach zdrowotnych lub wyzwaniach zdrowotnych ich rodzin) Chciałbym dać ci bezpłatną próbkę olejków eterycznych, abyś mógł spróbować, są one bezpieczniejsze, tańsze i wielokrotnie skuteczniejsze niż leki. Myślę, że będziesz mieć także wspaniałe wrażenia. Czy będziesz jutro w pobliżu, abym ci (podrzucił / podał) Tobie?

Osobiście lub telefonicznie Podejście do produktu, jeśli NIE znasz ich dolegliwości: Myślałem o Tobie. Miałem niesamowite wrażenia z olejkami eterycznymi … (mów o prostym, ale potężnym osobistym świadectwie) i … (doświadczenia innych ludzi). Wiem, że wszystkie rodziny mają do czynienia z różnego rodzaju dolegliwościami. Chciałbym dać Ci bezpłatną próbkę olejków eterycznych do wypróbowania, są one bezpieczniejsze, tańsze i wiele razy bardziej skuteczne niż leki. Myślę, że będziesz mieć także wspaniałe wrażenia. Czy będziesz jutro w pobliżu, abym Ci (podrzucił / podał) Tobie?

Osobiście lub telefonicznie Podejście biznesowe: Myślałem o Tobie i chciałem poinformować cię, że robię najbardziej niesamowite rzeczy – sprzedaję olejki eteryczne. Są bezpieczniejsze, tańsze i bardziej skuteczne niż inne rzeczy, których używamy. Olejki eteryczne nie mają skutków ubocznych ani uzależnień. Miałem niesamowite wrażenia z olejkami eterycznymi. Całkowicie zmieniły zdrowie mojej rodziny … (porozmawiaj o swoim doświadczeniu i członku swojej rodziny). Dzielenie się olejkami eterycznymi z innymi zmieniło także moje życie finansowe. Tak wiele osób jest zainteresowanych wykorzystaniem naturalnych alternatyw. Poszukuję kogoś, w kim mogę poświęcić swój czas, moje talenty i zasoby, które mogłyby dzielić moc olejków eterycznych z innymi i pomyślałem o Tobie … Czy znasz olejki eteryczne?

Dla osób, z którymi od dawna nie rozmawiałeś: nikt nie lubi czuć się wykorzystany. Gdy ktoś dzwoni do Ciebie, z którym nie rozmawiałeś przez długi czas, jest to ekscytujące, zwłaszcza jeśli masz świetną rozmowę. Ale jeśli na samym końcu rozmowy mówią o okazji biznesowej, to nigdy nie jest dobre i zwykle czujesz się wykorzystany. Więc po prostu rozpocznij rozmowę mówiąc:

„Minęło tak dużo czasu i mam coś, czym chciałbym się z Tobą podzielić przez telefon, ale najpierw powiedz mi, co się dzieje z twoją rodziną”.

A potem rozmawiaj tak długo, jak długo czujesz się komfortowo. Po chwili osoba, do której dzwonisz, zwykle mówi „Powiedz mi, po co dzwoniłeś”. A jeśli skończy Ci się czas i będziesz musiał zejść z telefonu, zwykle osoba, do której dzwonisz, powie: „Miałeś coś, co chciałeś mi powiedzieć”.

Potem po prostu odpowiadasz: „Znowu wspaniale było z tobą rozmawiać. Mogę do ciebie zadzwonić jutro i powiedzieć, dlaczego chciałem zadzwonić ”.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

DOMOWA APTECZKA : Olejek nr 1