DZIEŃ 5: Efektywnie Kontaktuj Się Ze Swoją Listą

 1. Zdecyduj

Tutaj trzeba dodać nagranie

TWOJE ZADANIE: Odtwarzanie z przyjacielem scenek, na podstawie poniższych scenariuszy i rozpoczęcie efektywnego kontaktowania się z osobami z Twojej listy.

Odgrywaj role używając poniższych skryptów ze znajomym i zacznij skutecznie kontaktować się z listą.

Oto kilka skryptów do użycia.

 • Scenariusz wiadomości sms: „Mam świetną wiadomość, zadzwoń do mnie.”
 
 • Scenariusz wiadomości email: „Myślałam o tobie i mam coś naprawdę fascynującego do przekazania. Kiedy możemy się spotkać?”
 
 • Scenariusz dla mediów społecznościowych: „Myślałam o tobie i mam coś naprawdę fascynującego do przekazania. Kiedy możemy się skontaktować?”
 
 • Osobiście lub telefonicznie, podejście produktowe, jeśli już znasz ich dolegliwość: „Myślałam o tobie. Miałam niezwykłe doświadczenia z olejkami eterycznymi… (powiedz o prostym, ale ważnym osobistym doświadczeniu) i… (doświadczeniach innych ludzi). Myślałam o…(wspomnij o ich własnych problemach zdrowotnych lub problemach zdrowotnych ich rodzin). Chciałabym dać Ci darmową próbkę olejków eterycznych, które są bezpieczniejsze, tańsze i wielokrotnie bardziej skuteczne niż leki. Myślę, że będziecie mieli również wspaniałe doświadczenie. Czy będziesz jutro w pobliżu, abym mogła je podrzucić /dostarczyć?”
 
 • Osobiście lub telefonicznie, podejście produktowe, jeśli NIE znasz ich dolegliwości: „Myślałam o tobie. Miałam dość niezwykłe doświadczenia z olejkami eterycznymi… (powiedz o prostym, ale mocnym osobistym doświadczeniu) i… (doświadczenia innych ludzi). Wiem, że każda rodzina ma do czynienia ze wszelkimi rodzajami dolegliwości. Chciałabym dać Ci darmową próbkę olejków eterycznych, które są bezpieczniejsze, tańsze i wielokrotnie bardziej skuteczne niż leki. Myślę, że będziecie mieli również wspaniałe doświadczenia. Będziesz jutro w pobliżu, żebym ją podrzuciła/przekazała ci?”
 
 • Osobiście lub telefonicznie, podejście biznesowe: „Myślałam o tobie i chciałam dać ci znać, że robię to co najbardziej niesamowite, sprzedaję olejki eteryczne. Są one bezpieczniejsze, tańsze i bardziej efektywne niż inne rzeczy, które zazwyczaj używamy. Olejki eteryczne nie mają żadnych skutków ubocznych ani nie uzależniają. Miałam niesamowite doświadczenia z olejkami eterycznymi. Całkowicie zmieniły one zdrowie mojej rodziny… (porozmawiaj o doświadczeniu, które miałeś i członek twojej rodziny). Dzielenie się olejkami eterycznymi z innymi również zmieniło moje życie finansowo. Tak wiele osób jest zainteresowanych wykorzystaniem naturalnych alternatyw. Szukam kogoś, komu mogłabym poświęcić swój czas, moje umiejętności i środki, by móc dzielić się z innymi mocą olejków eterycznych i myślałam o tobie… Czy znasz olejki eteryczne?”
 
 • Dla ludzi, z którymi od jakiegoś czasu nie rozmawiałaś. Nikt nie lubi czuć się wykorzystany. Kiedy ktoś dzwoni do ciebie, z kim od dawna nie rozmawiałeś, to jest to niezwykle ciekawe, zwłaszcza jeśli świetne wam się rozmawia. Ale jeśli na samym końcu rozmowy ktoś mówi o możliwości biznesowej, to nigdy nie czujesz się dobrze i zazwyczaj czujesz się wykorzystana. Więc po prostu zacznij rozmowę od tego: „Minęło już tak dużo czasu i mam coś, z czym chciałam do ciebie zadzwonić, ale najpierw powiedz mi, co u ciebie słychać”. A potem rozmawiaj tak długo, jak długo czujesz się z tym swobodnie. Po chwili osoba, do której zadzwoniłaś, zwykle mówi: „Więc powiedz mi, o co chodziło”. A jeśli skończy ci się czas i będziesz musiała się rozłączyć, zazwyczaj osoba, do której dzwoniłaś, powie „Miałaś coś, o czym chciałaś mi powiedzieć”. Wtedy po prostu odpowiadasz: „Wspaniale było znów z tobą porozmawiać”. Mogę zadzwonić do ciebie jutro i powiedzieć ci, dlaczego chciałam zadzwonić”.

 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

DOMOWA APTECZKA : Olejek nr 1

Zestaw dōTERRA | HOME ESSENTIALS KIT | Zestaw Domowa Apteczka
zestaw rejestracyjny home essentials
OREGANO olejek eteryczy doTERRA
Upload Image...
o olejku z oregano

Jesli masz jakies pytania napisz  do mnie:)

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości