DZIEŃ 22: Przejście Do Sprzedaży Hurtowej I Zestawów

Słowa Mają Znaczenie

Słowa Naprawdę Mają Znaczenie

Twoje zadanie: Przejrzyj Poniższe Instrukcje I ZAPAMIĘTAJ Skrypty.

  • Zapamiętaj przejście poniżej, aby stało się dla ciebie naturalne. TYLKO POTRZEBUJESZ ZAPAMIĘTAĆ TO CO JEST PODKREŚLONE
  • Nie skupiaj się teraz na wyjaśnianiu programu lojalnościowego. Omówimy to szczegółowo w konsultacji z Wellness.

Trzy sposoby zakupu

„Istnieją trzy sposoby zakupu olejków eterycznych dōTERRA. Pierwszy sposób to sprzedaż detaliczna. Nikt tutaj nie kupi dziś wieczorem w cenach detalicznych. Kupiłbyś olejki w cenach detalicznych tylko wtedy, gdybyś był na masarzu, spa lub w innym profesjonalnym otoczeniu. To najdroższy sposób kupowania olejków ”.

„Drugi sposób to sprzedaż hurtowa. Jest to coś w rodzaju karty Costco, w której masz roczne członkostwo, które daje dostęp do ich wspaniałych produktów w najlepszych cenach. W przypadku dōTERRA posiadanie członkostwa hurtowego pozwala kupować o 25% poniżej ceny detalicznej ”.

„Trzeci sposób – i jedyny sposób, w jaki kupuję moje olejki – jest poniżej sprzedaży hurtowej. Jest to najmądrzejszy sposób na zakup olejków. Dowiesz się o tym nieco później.”

*** NINIEJSZA CZĘŚĆ, KTÓREJ NIE POTRZEBUJESZ ZAPAMIĘTYWAĆ, PO PROSTU ZOSTAŃ ZNAJOMĄ

„Gdy dziś wieczorem słuchałeś o mocy olejków eterycznych i o tym, jak może to zmienić nasze życie, możesz pomyśleć:„ Wow – to więcej, niż sobie wyobrażałem ”. nie chodzi o to, że masz tylko jedną butelkę Melaleuca na trądzik lub Deep Blue na ból ”.

„Naszym celem jest nauczenie Cię, jak prowadzić naturalny styl życia, aby kiedy pojawiały się takie rzeczy, jak ból, alergie, przeziębienie lub grypa, zamiast sięgać po leki, możesz sięgać po naturalne rozwiązania – które nie mają żadnych skutków ubocznych ! ”

„dōTERRA łączy ze sobą zestawy, które są tańsze niż w przypadku zakupu olejków osobno. Więc jeśli zsumujesz koszt wszystkich olejków, zestawy zawsze będą tańsze. Wszystkie zestawy zawierają bezpłatne członkostwo hurtowe, a będziesz mieć wszystko czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki. Pozwól, że opowiem ci kilka rzeczy o twoich zestawach. ”

Krótko przedstaw zestawy odpowiednie dla uczestników Twojgo spotkania:

  • Standard to Natural Solutions, następnie
  • Home Essentials, a następnie
  • Family Essentials.

 

  •  „Zestaw Natural Solutions to mój ulubiony zestaw. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wymienić całą szafkę na leki. Masz wszystkie najważniejsze olejki, 10-godzinny dyfuzor, niesamowite enzymy trawienne i probiotyki, które wspomagają twoje jelita, niewiarygodne olejki immunologiczne w mydle i odkażaczu, a nawet w żelach, a na końcu trio suplementów. (Krótko podziel się korzyściami płynącymi z trio suplementów.) Ten zestaw pozwala zaoszczędzić 228 USD na kosztach hurtowych, więc jest zdecydowanie najbardziej opłacalnym sposobem na rozpoczęcie pracy. ”
  • „Następny zestaw to zestaw Home Essentials. Ten zestaw zawiera 10 najpopularniejszych olejków, o których mówiliśmy dzisiaj, w większych 15 ml butelkach. Ma również 4-godzinny dyfuzor. Ten zestaw pozwala zaoszczędzić 86,25 USD na kosztach hurtowych. ”
  • „Trzecią opcją jest zestaw Family Essentials. Ten zestaw jest najniższą ceną i nadal jest dostarczany z 10 najpopularniejszymi olejkami, w mniejszych 5 ml butelkach – ale bez dyfuzora. Ten zestaw pozwala zaoszczędzić 86,25 USD na kosztach hurtowych. ”

„Pozwól, że dam ci małą radę – zestaw niezbędnych artykułów rodzinnych ma butelki 5 ml, a zestaw niezbędnych artykułów domowych zawiera butelki 15 ml. To trzykrotnie więcej oleju, ale nie trzy razy więcej niż cena i jest wyposażony w dyfuzor. Zestaw akcesoriów domowych jest zdecydowanie lepszą wartością niż zestaw akcesoriów rodzinnych. ”

Tutaj trzeba dodać nagranie

TWOJE ZADANIE: Stwórz listę

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

DOMOWA APTECZKA : Olejek nr 1