DZIEŃ 19: 3 Niesamowite Rzeczy O Olejkach

Bezpieczniejsze. Bardziej efektywne. Tańsze.

Twoje zadanie: Przejrzyj Poniższe Instrukcje I Ćwicz Skrypty.

Pierwsza niesamowita rzecz: 100% naturalne i bezpieczne

„Pierwszą fajną rzeczą w olejkach eterycznych dōTERRA jest to, że są w 100% naturalne i bezpieczne. Nic nie zostało dodane do olejku ani zabrane z niego. Są to po prostu czyste olejki eteryczne bez skutków ubocznych i uzależnień. Są bezpieczne dla niemowląt, dzieci, dorosłych i osób starszych. Olejki są wyciągami z roślin, które mają niesamowite korzyści zdrowotne. Czysty olejek jest około 50-70 razy silniejszy niż zioła. Jedna kropla olejku z mięty pieprzowej jest odpowiednikiem wypicia 28 filiżanek herbaty miętowej. Są naprawdę silne!

„Aby pomóc Ci poczuć, jak silne są olejki eteryczne dōTERRA, pozwól, że dam ci doświadczenie z jednym z najważniejszych olejków eterycznych: miętą pieprzową.

(Niech wszyscy nałożą kroplę mięty pieprzowej do dłoni): „Dobra, wszyscy zanurzają palec w oleju, a następnie wkładają go do oka. ŻARTUJĘ! Znam klasę, w której ktoś był szczęśliwy i rzeczywiście to zrobił, i nie było dobrze! Jeśli kiedykolwiek weźmiesz olejek na wrażliwą część ciała, po prostu użyj olejku nośnego, takiego jak frakcjonowany olej kokosowy i bezpośrednio nałóż na dotknięty obszar. Szybko zabierze położony olejek. Możesz użyć wielu różnych olejów nośnikowych, takich jak olej rzepakowy lub oliwa z oliwek. Powodem, dla którego lubimy stosować frakcjonowany olej kokosowy jest to, że jest naprawdę dobry dla twojej skóry i nie pozostawia tłustej pozostałości ”.

„Teraz nie bój się i wetrzyj czubek palca w olej, a następnie dociśnij palec do górnej części ust. Teraz użyjemy go również w inny sposób, pocierając go między dłońmi, a następnie zaciskając dłonie i oddychając głęboko. Sprawdź, czy możesz oddychać przez 30 sekund! Jakie to uczucie? (Czekaj na odpowiedzi) Ta jedna kropla mięty pieprzowej była odpowiednikiem wypicia 28 filiżanek herbaty miętowej. Oto, jak potężne są te olejki! ”

„Uwielbiam te olejki jako standard CPTG. Oznacza certyfikowany czysty stopień terapeutyczny i oznacza, że ​​te olejki są całkowicie czyste i mocne. Czysty oznacza, że ​​nie ma obcych zanieczyszczeń ani wypełniaczy. Potencjał oznacza, że ​​każda roślina była uprawiana w części świata, w której ta roślina rośnie najlepiej, co daje absolutnie najlepszą chemię dla tej rośliny. Kiedy masz idealną naturalną chemię, ekstrahowany olejek eteryczny robi dokładnie to, co chcemy, aby dla naszego zdrowia ”.

„To pierwsza fajna cecha olejków eterycznych, są one w 100% naturalne i bezpieczne. Kto może mi powiedzieć pierwszą fajną rzecz na temat olejków eterycznych? ”

Nagradzaj każdego, kto odpowie próbną buteleczką! Podziel się, do czego nadaje się ten przykładowy olejek.

 

Druga fajna rzecz: bardziej skuteczna niż wiele współczesnych podejść do problemów zdrowotnych

„Drugą fajną cechą olejków eterycznych jest to, że są one bardziej skuteczne niż wiele nowoczesnych podejść do problemów zdrowotnych”.

„Po pierwsze, czy mamy w pokoju lekarzy? (Podnoszą ręce) Dobra, to, czym podzielę się dalej, zabrzmi dla Ciebie bardzo elementarnie. Większość z nas w tym pokoju nie ma przeszkolenia medycznego, które przeprowadzasz, dlatego zamierzam bardzo uprościć sprawy, aby miało to sens dla wszystkich. Wróćmy do biologii 101. Czy to w porządku? (Zapobiega to hecklerom.) ”

„Powiedzmy, że jest to komórka w twoim ciele (trzymaj pięść) i wiemy, że komórki mają tłuste błony komórkowe. Błona komórkowa chroni komórkę, utrzymuje wszystkie dobre rzeczy i wszystkie złe rzeczy na zewnątrz. Teraz dwie z rzeczy, które są szkodliwe dla naszych komórek, to bakterie i wirusy. Bakterie zwykle tworzą się na zewnątrz komórki, a wirusy duplikują DNA wewnątrz komórki. Wszystko, co musisz pamiętać, to bakterie znajdujące się na zewnątrz, wirusy w środku. ”

„Powiedzmy, że poszedłeś do lekarza z infekcją bakteryjną. Co by ci polecił? (Daje ci antybiotyk) A po przyjęciu antybiotyku przez 7-10 dni w większości przypadków prawdopodobnie usunie infekcję – ale często wiąże się z siejącym spustoszenie jelitem, hormonami i układem odpornościowym. ”

„A gdybyś miał wirusa takiego jak przeziębienie lub grypa, co by powiedział? (Idź do domu, wypij dużo wody, odpocznij i pozwól jej płynąć). Przyczyną jest to, że większość współczesnych zaleceń to syntetyczne środki na bazie wody – i często mają one skutki uboczne i uzależnienia. Woda i olej nie mieszają się, więc jeśli zalecenie twojego lekarza jest oparte na wodzie, będzie miał naprawdę trudny czas penetracji przez tę oleistą błonę komórkową i zatrzymanie powielania wirusa ”.

„Olejki eteryczne są różne, są na bazie olejów, co oznacza, że ​​mogą przenikać przez błonę komórkową! Mogą pracować na poziomie komórkowym bez skutków ubocznych i uzależnień oraz mogą zwalczać bakterie na zewnątrz komórki i zapobiegać duplikacji wirusów wewnątrz. Dlatego często są one bardziej skuteczne niż nowoczesne podejście do problemów zdrowotnych. ”

„To druga fajna rzecz w olejkach eterycznych, kto może mi powiedzieć drugą fajną rzecz w olejkach eterycznych?”

Nagradzaj każdego, kto odpowie próbką olejku! Podziel się, do czego nadaje się ten przykładowy olejek.

 

Trzecia fajna rzecz: tańsza niż tradycyjna opieka medyczna

„Trzecią fajną cechą olejków eterycznych jest to, że są one tańsze niż tradycyjna opieka medyczna. Pozwól, że wyjaśnię … Kto może mi powiedzieć o współpłaceniu za wizytę u lekarza? (Pozwól ludziom zgłosić się do współpłacenia, dopóki nie znajdziesz najtańszego w pokoju, nie martw się, jeśli ktoś powie zero. Po prostu idź z najniższą liczbą.) „A jeśli twój lekarz dał Ci receptę na antybiotyk, ile czy wypełnienie recepty byłoby kosztowne? ” (Pozwól ludziom zgłosić się na ochotnika, ile wydadzą na receptę, dopóki nie założysz najtańszej, po raz kolejny nie martw się, jeśli ktoś powie zero. Liczby się sprawdzą). ”

„Kiedy ktoś z mojej rodziny ma infekcję ucha, wcieramy dwie krople lawendy i dwie krople melaleuca (drzewo herbaciane) wokół ucha i kładziemy go do łóżka. 12 godzin później infekcja ucha została usunięta. Kosztuje nas około 64 centów. Teraz, czy kosztuje Cię 20 USD za dopłatę i receptę, czy też kosztuje 0 USD, ponieważ mieszkasz w kraju z bezpłatną opieką medyczną. Olejki eteryczne są nadal tańsze niż benzyna w samochodzie, czy  wizyta za którą płacisz w gabinecie lekarskim. Nie obejmuje to pół dnia pracy, który prawdopodobnie musiałeś podjąć na wypadek awarii. Nie wzięliśmy również pod uwagę faktu, że antybiotyki szkodzą jelitom i że może być konieczne kupienie dodatkowych probiotyków na dwa tygodnie, aby naprawić szkody, co stanowi jeszcze więcej pieniędzy ”.

„Oszczędzamy setki dolarów rocznie na kosztach medycznych dzięki olejkom eterycznym. Nie możesz sobie pozwolić na NIE używanie naturalnych rozwiązań! Właśnie dlatego olejki eteryczne są tańsze niż tradycyjna opieka medyczna.

„I to jest trzecia fajna rzecz w olejkach eterycznych”.

Kto może mi powiedzieć trzecią fajną rzecz dotyczącą olejków eterycznych? ”

Nagradzaj każdego, kto odpowie buteleczką z próbką. Podziel się, do czego nadaje się ten przykładowy olej.

„Kto może mi powiedzieć WSZYSTKO TRZY fajne rzeczy na temat olejków eterycznych?”

Nagradzaj każdego, kto odpowie buteleczką z próbką.

Tutaj trzeba dodać nagranie

TWOJE ZADANIE: Stwórz listę

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

DOMOWA APTECZKA : Olejek nr 1