4. DLACZEGO TA FIRMA I TE PRODUKTY ?

Co zyskasz działając z tą firmą?

Kilka faktów dotyczących tej firmy:

Jest to największa i najszybciej rozwijająca się firma na świecie, która została założona przez przedstawicieli służby zdrowia i biznesu. Powstała w 2008 roku i oferuje produkty najwyższej jakości na świecie i obecnie jest liderem n świecie.

Jest firmą, która podąża za obecnymi trendami i potrzebą powrotu do naturalnych metod dbania o zdrowie.

Dzięki planowi wynagrodzeń można zarabiać pieniądze już od pierwszego dnia.

Produkty tej firmy charakteryzują się bardzo wysoką jakością ze względu na miejsce pozyskiwania surowców do ich wyprodukowania. Każda partia produktów jest poddawana rygorystycznym wymaganiom określonym w standardzie jakości firmy, który gwarantuje moc, czystość i właściwości terapeutyczne każdej partii produktu.

Wykonywane testy na produktach sprawdzają ich skład chemiczny a przeprowadzone testy potwierdzają, że są one wolne od zanieczyszczeń i nieoczekiwanych zmian w trakcie produkcji. Produkty te nie zawierają sztucznych sładników, pestycydów, nie zawiera syntetycznych składników oraz pochodzą tylko z roślin, uprawianych w rodzimym środowisku.

O jakości ich produktów mówi również taki wskaźnik jak retencja czyli liczba powracających i lojalnych klientów, którego wysokość sięga 70% (zazwyczaj w branży wynosi on 7-15%/) co dla firmy oznacza w miarę stabilną sprzedaż a dla nas konsultantów przekłada się na dochody.

Firma wspiera małych, lokalnych producentów w procesie pozyskiwania produktów rezygnując z Pośredników.

Masz możliwość pracowania z dowolnego miejsca na ziemi o dowolnej porze.

Firma w Polsce widzi duży potencjał do rozwoju dlatego w 2019 roku otworzyła centrum dystrybucyjne na Europę.

Firma dba o ludzi i lubi dzielić się dobrem co oznacza, że kilka razy do roku organizuje bardzo atrakcyjne akcje promocyjne dla swoich klientów

Stworzyła program pomocy, który ma za zadanie współpracować z lokalnymi rzemieślnikami  w celu pozyskania surowców do produktów oraz tworzenie i rozwijanie przemysłu wśród danej społeczności.

Co przynosi współpraca z tą firmą?

Po pierwsze nieograniczone możliwości rozwoju. To dokąd zajdziesz zależy i wyłącznie tylko od Ciebie. Jakie będziesz miał wyniki zależy ile serca i pracy poświęcisz na stworzenie swojego biznesu – biznesu MLM online.

Jeśli kochasz moc naturalnych produktów, kochasz ludzi i uwielbiasz się dzielić z innymi tym co najlepsze to każdy dzień bycia w tej firmie staje się przyjemnością a nie pracą.

Kontaktujesz się ze wspaniałymi osobami, które mają podobną wizję zdrowego człowieka tak jak Ty i kochają moc pochodzącą z natury. Chcą być wolni i chcą decydować o sobie.

To co przyciąga to wizja i  możliwość realizacji marzeń. Możliwość uzyskania wolności finansowej i spędzania nie tylko czasu wolnego tak jak chcesz i lubisz w wymarzonym przez Ciebie miejscu samotnie lub z rodziną i przyjaciółmi.

Czy ta firma  jest dla Ciebie?

Skoro dotarłeś drogi Czytelniku do tego miejsca, za co Ci serdecznie dziękuję, zapewne oznaczać to może poszukiwania przez Ciebie nowych możliwości rozwoju, sposobu na życie, poznawania nowych osób czy też wejścia na ścieżkę samorozwoju.

Jeśli tu jesteś to znaczy że:

 • jesteś gotowy na podróż swojego życia,
 • jesteś gotowy by wypłynąć i podjąć każde wyzwanie,
 • zawsze chciałeś być szefem swojego życia,
 • chciałeś zarządzać swoim czasem,
 • chciałeś sam decydować o wysokości swoich dochodów,
 • chciałeś również sam decydować ile czasu i kiedy będziesz poświęcał na pracę,
 • chciałeś aktywnie uczestniczyć w życiu swoich dzieci,
 • chciałeś stać się niezależny finansowo,
 • chciałeś wybierać sobie osoby z którymi będziesz współpracować,
 • chciałeś mieć wpływ na to aby świat był trochę lepszy i piękniejszy dla każdego,
 • zawsze wiedziałeś, że nie chcesz pracować ale chcesz zrobić karierę.

Zatem znalazłeś to narzędzie jakim jest ten MLM i jeśli natura i zdrowie Cię wzywa lub inne nieznane mi powody wskakuj na mój pokład – Inkubator Przedsiębiorczych Partnerów czeka właśnie na Ciebie:)

Zapraszam do następnego kroku, w którym powiem Ci jak ja Tobie pomogę:)

Do zobaczenia,

Katarzyna