O mnie

Ciągle w podróży….

Mam na imię Katarzyna i zapraszam Cię do podróży przez mojego bloga. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji z różnych dziedzin życia.

Interesuję się wieloma rzeczami, kocham podróże, kwiaty, fotografię oraz kosztowanie dań kuchni z różnych stron świata.

Sprowadziły mnie tutaj moje ostatnie poszukiwania…..

Na początku bardzo chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim osobom, które swoją pomocą, dobrocią i wyrozumiałością sprawiły, że pomogły mi stworzyć to miejsce.

Chciałabym aby inne kobiety, które chciałyby założyć swojego bloga nie poddawały się. Kobiety jest to możliwe. Wiem, że czasami trzeba dużo samozaparcia ale da się. Na duchu w przemierzaniu ścieżek pomogła mi wspaniała kobieta jaką jest Katarzyna Dębska. Ona zaczynała wcześniej niż ja. Efekty jej niesamowitej pracy możecie zobaczyć same / sami oglądając jej bloga do czego gorąco namawiam http://www.katarzynadebska.pl/o-mnie/

One thought on “O mnie

 1. Kasiu,
  Nominowałam Cie do Liebster Blog Award. Gdy ja otrzymalam nominacje nie mialam pojecia, co to jest! 😉 Wydaje mi sie jednak, ze to fajna metoda by dotrzec do szerszego grona Czytelnikow a przy okazji dowiedziec sie czegos wiecej o sobie nawzajem :-) Mam nadzieję, że zechcesz przyłączyć się do zabawy.

  Szczegóły znajdziesz tutaj: http://www.kuchennykredens.pl/liebster-blog-awards/

  Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze milego dnia!

  Ps. nie dziala formularz kontaktowy w zakladce „kontakt” :-(

  Monika
  http://www.kuchennykredens.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *